Prenumerata
NYC 05:06 am | WWA 11:06 am
Czwartek 16 sierpnia 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Usługi
Usługi
New York
Poniedziałek 13 sierpnia 2018

Sprzątanie

Posprzątam twój dom, zrobię porządki w ogródku i zaopiekuję się dziećmi. Zapraszam do kontaktu!
Imię:
Martyna
Telefon:
(917) 615-2855
Usługi
Różne
New Jersey
Czwartek 02 sierpnia 2018

Polska Szkoła w Lakewood, NJ ZAPRASZA!!!

POLSKA SZKOŁA W LAKEWOOD - ZAJĘCIA W PIĄTKI!! ZAPRASZAMY!!! www.lakewoodpolishschool.com Opłata za szkołę wynosi $200 za jedno dziecko i $320 za dwoje i $400 za troje lub więcej dzieci, $35 opłata rejestracyjna od dziecka za rok. Po więcej informacji prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły Katarzyną Pawka pod numerem (732) 901-9546 albo dyrekcja@lakewoodpolishschool.com
Imię:
Polska Szkoła Lakewood
Telefon:
(732) 901-9546
Usługi
New Jersey
Poniedziałek 30 lipca 2018

Wykonam makijaż

Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość i dobrą cenę to serdecznie zapraszam do siebie na makijaż. Wykonuje makijaże ślubne, wieczorowe oraz okolicznościowe. Posiadam certyfikaty z zakresu wizażu. Specjalizuje się również w makijażu cery dojrzałej. Pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach, które dodatkowo zapewnią jego trwałość. Z dojazdem do klienta w New Jersey. Makijaż na zdjęciu wykonany przeze mnie.
Imię:
Natalia
Telefon:
(908) 523-8202
Usługi
Kalifornia
Poniedziałek 30 lipca 2018

Zapraszamy do Kalifornii. Podróżuj z World of Adventures!

Witamy Państwa na stronie Firmy World of Adventures z Kalifornii, która zrobi wszystko aby pomóc Państwu w spełnieniu Waszych marzeń związanych z podróżami, wakacjami, odkrywaniem świata i rozrywką. Wystarczy wejść na naszą stronę www.world-of-adventures.pl wypełnić formularz lub napisać do nas na worldofadventures55@gmail.com, a nasza firma dołoży wszelkich starań, aby państwa życzenie spełnić. Nasze biuro podróży jest bardzo nietypowe; koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, z uwzględnieniem Państwa budżetu i potrzeb podczas wyjazdu. Dzieląc się swoją wiedzą z pierwszej ręki o najpopularniejszych kurortach i rejsach, dbamy o to, aby Państwa wakacje były naprawdę niezapomniane. W przeciwieństwie do standardowych biur staramy się spełnić wszystkie wasze indywidualne wymagania i upewnić się, że Państwa potrzeby zostały zaspokojone, oraz że znaleźliśmy odpowiedzi na wszystkie wasze pytania, czego nie znajdziecie nigdzie indziej.
Imię:
World of Adventures
Telefon:
(714) 249-3966
Usługi
New York
Środa 25 lipca 2018

Tworzenie stron i sklepów WWW - atrakcyjne ceny!

Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych dostosowanych do potrzeb klienta stron internetowych i sklepów on-line. Oferujemy: - tworzenie stron WWW - tworzenie responsywnych stron internetowych (strony dostosowane do komputera, telefonu i tabletu) - tworzenie sklepów internetowych - administrację i pomoc techniczną dla serwisów www - projektowanie graficzne (logo, wizytówki, ulotki...) - zakładanie FanPage na Facebooku - cięcie i kodowanie szablonów graficznych - usuwanie wirusów ze stron internetowych - wdrażanie i instalację WordPressa. Dzięki systemowi CMS będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać aktualnościami, tworzyć galerię, edytować treści na stronie, wstawiać pliki do pobrania i wiele więcej... Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę: www.dobrepiksele.eu email: info@dobrepiksele.eu tel: +48 795 946 445
Cena:
1
Imię:
dobrepiksele
Telefon:
48795946445
Usługi
New York
Poniedziałek 23 lipca 2018

TLUMACZ PRZYSIEGLY/POSWIADCZONY/CERTIFIED

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW: The Ministry of Languages, Translation and Education Inst.-Translations Polish/English -718-349-7707-Tłumacz Poświadczony j. polskiego i angielskiego /Certified Translator/Biuro Tłumaczeń –Greenpoint, Nowy Jork (także procesowanie pocztą internetową); *tłumaczenie dokumentów do Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku, pomoc przy uwierzytelnieniu tłumaczeń przez konsulat; *Urzędu Imigracyjnego, szkół, i innych; *oferujemy szeroki zakres usług translatorskich, tłumaczenia na polski/angielski, angielski/polski, o wysokim poziomie merytorycznym i estetyką wydawanych dokumentów; *tłumaczenia notarialne, medyczne, prawne, szkolne –(do międzynarodowej ewaluacji); *tłumacz z wieloletnim doświadczeniem także specjalizujący się w redagowaniu pism urzędowych; *założenie biznesu lub zamknięcie *pełnomocnictwa, upoważnienia, asysta tłumacza w urzędach *Apostille *pobieranie aktów urodzenia, i innych certyfikatów i dokumentów z urzędów i sądów Prosić Annę.
Imię:
Anna Zaczek
Telefon:
(718) 349-7707
Usługi
New York
Poniedziałek 23 lipca 2018

ROZWÓD BEZSPORNY

Greenpoint, Nowy Jork. The Ministry of Languages, Co. ROZWOD BEZSPORNY (za zgoda obu stron lub gdy pozwany lub pozwana odmawia podpisania dokumentow lecz nie oponuje), bez orzekania o winie, bez stawiennictwa stron w sadzie, przeprowadzamy tylko dla stron bezdzietnych oraz mieszkajacych w miescie Nowego Jorku. Dosyc szybko i sprawnie. Mozesz takze u nas przetlumaczyc dokumenty. Prosze pytac o Anne. Dziekujemy i zapraszamy.
Imię:
Anna Zaczek
Telefon:
(718) 349-7707
Usługi
Inne
Poniedziałek 16 lipca 2018

Przewozy osób w Polsce

Travelmix.pl to firma z Rzeszowa w Polsce. Wykonujemy przewozy osób w Polsce, Ukrainie i innych krajach europejskich. Odwieziemy Cię z lotniska pod wskazany adres. Organizujemy wycieczki turystyczne po Polsce. Możesz nam zaufać. Zapraszamy na zwiedzanie Polski.
Imię:
Travelmix.pl
Telefon:
+48602122760
Usługi
Poniedziałek 02 lipca 2018

Podróżuj z World of Adventures

World of Adventures to firma turystyczna z Kalifornii, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, grup turystycznych oraz firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Zapewniamy obsługę logistyczną, tłumaczy i przewodników na światowym poziomie. Zorganizujemy wycieczkę na każdą kieszeń, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i gustu każdego klienta. Odwiedźcie nas na naszej stronie www.world-of-adventures.com aby dowiedzieć się więcej. Spełnimy każde Państwa zlecenie w miarę naszych możliwości. Możecie nas również znaleść na Facebooku pod nazwą firmy.. World of Adventures.. ZAPRASZAMY!
Imię:
World of Adventures
Telefon:
(714) 249-3966
Usługi
New York
Wtorek 26 czerwca 2018

Zarejestruj Auto na Polskie Prawo Jazdy

Wystarczy, że posiadasz polskie lub międzynarodowe prawo jazdy, a otrzymasz tablice rejestracyjne w kilka godzin. Tylko samochód zarejestrowany na swoje nazwisko można zabrać do Polski, nie płacąc cła. Zadzwoń jeszcze zanim zakupisz auto – dzięki temu będziemy mogli je zarejestrować i ubezpieczyć! Ponadto istnieje możliwość wysłania dokumentów, jak i tablic rejestracyjnych pocztą!
Imię:
Pacbc LLC
Telefon:
(215) 900-9854