Prenumerata
NYC 02:40 pm | WWA 08:40 pm
Niedziela 21 października 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Sport - Więcej wiadomośći
Wtorek 16 października 2018

Hiszpania musi jeszcze poczekać

Francja i Anglia to najwięksi beneficjenci drugiej i trzeciej serii meczów w dywizji A piłkarskiej Ligi Narodów UEFA. Już wiadomo, że elitarne grono opuszczą Polska (przegrała w Chorzowie z Portugalią i Włochami) i Islandia, a poważnie zagrożeni są nieoczekiwanie Niemcy.
Wtorek 16 października 2018

Kto powalczy z Warriors?

We wtorek meczami Boston Celtics – Philadelphia 76ers i Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder rozpoczął się nowy sezon w koszykarskiej lidze NBA.
Niedziela 14 października 2018

Pożegnanie z elitą

Reprezentacja Polski przegrała w ciągu kilku dni drugi mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie – tym razem z Włochami 0:1 (0:0) – i musi pożegnać się z piłkarską elitą. Zdominowani przez długie minuty przez ruchliwych Włochów, Biało-Czerwoni stracili gola już w doliczonym czasie gry i przy okazji miejsce w dywizji A Ligi Narodów. W listopadzie z Portugalią znów zagrają tylko o honor.
Czwartek 11 października 2018

Bolesna lekcja portugalskiego

Bezradność zespołu w defensywie i łatwo tracone bramki kosztowały reprezentację Polski porażkę z liderem grupy Ligi Narodów – Portugalią. Wynik otworzył Krzysztof Piątek, zamknął Jakub Błaszczykowski, a w międzyczasie rywale strzelili trzy gole, wygrywając na Stadionie Śląskim w Chorzowie 3:2 (2:1) i umacniając się na prowadzeniu w grupie 3.
Wtorek 09 października 2018

Jedność na murawie

"Nie jestem fanem wielkich zmian w kadrze. Nie będziemy robić rewolucji w składzie, ale jestem świadomy, że w składzie drużyny do lat 21 jest wielu utalentowanych zawodników i są oni w kręgu moich zainteresowań" – powiedział Jerzy Brzęczek na poniedziałkowej konferencji prasowej, pierwszej na zgrupowaniach przed meczami z Portugalią i Włochami.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15