Prenumerata
NYC 12:56 am | WWA 06:56 am
1 USD = 3.8089 PLN
Wtorek 07 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 06 lipca 2015

Będą media narodowe?

Prawo i Sprawiedliwość podczas konwencji, która odbyła się w ostatni weekend, zapowiedziało reformę medialną w przypadku wygranych wyborów. Publiczne media mają być narodowe i poprzez prowadzenie systemowej polityki historycznej mają "skończyć z dominacją pedagogiki wstydu i antypatriotycznego rewizjonizmu w opowieściach o polskiej historii".
Poniedziałek 06 lipca 2015

Siemoniak i Nosek się tłumaczą

Tomasz Siemoniak stanowczo zaprzecza sugestiom Ryszarda Kalisza z podsłuchanej rozmowy z Aleksandrem Kwaśniewskim, o której napisał tygodnik "Do Rzeczy". Szef MON zapewniał na konferencji prasowej, że w czasie swojej pracy w resorcie nie spotkał się z żadną korupcją i nieprawidłowościami. Jak dodał, w czasie pełnienia funkcji ministra nigdy nie naruszył prawa.
Poniedziałek 06 lipca 2015

CBA szpieguje obywateli?

Media w Polsce donoszą, że Centralne Biuro Antykorupcyjne jest klientem włoskiej firmy Hacking Team, która produkuje oprogramowanie szpiegujące.
Niedziela 05 lipca 2015

Rekordowa liczba utonięć

Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie warunków bezpieczeństwa nad zbiornikami wodnymi. Bilans obecnego, rekordowo upalnego weekendu jest najtragiczniejszy od początku sezonu. Tylko w sobotę utonęło 11 osób – informuje Iwona Kuc z Komendy Głównej Policji.
Niedziela 05 lipca 2015

Mural w hołdzie robotnikom Radomia

Były już komiks, film i piosenka. Teraz będzie mural, pierwszy w Radomiu. Miasto ogłasza międzynarodowy konkurs na jego projekt i wykonanie. Temat malowidła, którego adresatami mają być przede wszystkim ludzie młodzi, to robotniczy protest w czerwcu 1976 roku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15