Prenumerata
NYC 06:35 am | WWA 12:35 pm
1 USD = 3.7860 PLN
Środa 01 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 31 marca 2015

Zamach służb specjalnych Rosji?

Niemiecki dziennikarz Jürgen Roth na konferencji w Warszawie oświadczył, że wywiad jego kraju wie o związkach rosyjskich służb z katastrofą pod Smoleńskiem, a także zna imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za zamach, którego mieli dokonać Rosjanie.
Wtorek 31 marca 2015

Podsumowanie Kopacz

"Zrobiłam ponad połowę tego, co zamierzałam" – mówi premier Ewa Kopacz. Szefowa rządu podsumowała we wtorek na konferencji prasowej pół roku swych rządów.
Wtorek 31 marca 2015

Krajowe Biuro Wyborcze do prokuratury

Najwyższa Izba Kontroli ujawniła szereg nieprawidłowości w działaniach Krajowego Biura Wyborczego i zapowiedziała zgłoszenie ich do prokuratury oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Poniedziałek 30 marca 2015

Wyroki za zwalczanie korupcji

Mariusz Kamiński skazany na trzy lata więzienia. Sąd Rejonowy w Warszawie uznał go za winnego nadużycia prawa w sprawie afery gruntowej. Byłemu szefowi CBA zabroniono także pełnienia funkcji publicznych przez 10 lat. Wyrok nie jest prawomocny, a oskarżony już zapowiada odwołanie.
Poniedziałek 30 marca 2015

Niedziela Palmowa wstępem do Wielkanocy

Święcenie palm oraz konkursy z nimi związane, procesje, a także rozpoczęcie misterium Męki Pańskiej – to elementy, z którymi wiąże się Niedziela Palmowa, będąca wstępem do Wielkiego Tygodnia poprzedzającego Wielkanoc.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15