Prenumerata
NYC 04:38 am | WWA 10:38 am
1 USD = 3.3506 PLN
Środa 26 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 25 listopada 2014

Wolne media zagrożone w Polsce

Najnowszy raport międzynarodowej organizacji monitorującej wolność mediów przynosi niepokojące dane i stawia Polskę na równi z krajami takimi jak Rumunia oraz Chorwacja. Ocenę raportu dla "Nowego Dziennika" komentuje dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy Robert Świetlik.
Wtorek 25 listopada 2014

MON poczeka na Amerykanów

Szef MON wyjaśnia decyzję o przesunięciu terminu składania ofert w przetargu na śmigłowce dla polskiej armii. Wicepremier Tomasz Siemoniak tłumaczył, że zgoda na wydłużenie terminu wynika z "troski o nasze interesy".
Poniedziałek 24 listopada 2014

Amerykanie zostają w Polsce

Siły wojskowe Stanów Zjednoczonych pozostaną w Polsce i krajach bałtyckich co najmniej na kolejny rok. O przedłużeniu ich obecności poinformował w Wilnie dowódca amerykańskich sił lądowych w Europie generał Frederick Ben Hodges.
Niedziela 23 listopada 2014

Opozycja protestuje po ogłoszeniu wyników wyborów: Polska zmierza na Wschód

Państwowa Komisja Wyborcza po tygodniu obliczeń ogłosiła ostateczne wyniki wyborów. Ich wiarygodność jest jednak podważana przez opozycję. Jak powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński, zgoda na obecny stan rzeczy byłaby "popchnięciem Polski na Wschód".
Niedziela 23 listopada 2014

PKW podała się do dymisji

Cała Państwowa Komisja Wyborcza podała się do dymisji. W sobotę wieczorem kolejnych sześciu członków PKW zapowiedziało, że po ogłoszeniu oficjanych wyników II tury wyborów zrezygnuje z zasiadania w komisji.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15