Prenumerata
NYC 04:57 pm | WWA 10:57 pm
1 USD = 4.0803 PLN
Piątek 20 stycznia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 20 stycznia 2017

Współpracownicy Donalda Trumpa pod lupą amerykańskich służb

Amerykańskie służby sprawdzają powiązania współpracowników przyszłego prezydenta USA Donalda Trumpa z Rosjanami. Jak pisze "New York Times", w śledztwie analizowane są materiały z podsłuchanych rozmów oraz transakcje finansowe zawierane w przeszłości przez te osoby.
Piątek 20 stycznia 2017

Trwają uroczystości inauguracyjne

Msza w kościele episkopalnym, wizyta w Białym Domu, ceremonia zaprzysiężenia na stopniach Kapitolu, uroczysta parada i eleganckie bale. Tak wyglądają uroczystości inauguracji 45. prezydenta USA Donalda Trumpa, które rozpoczęły się w amerykańskiej stolicy.
Czwartek 19 stycznia 2017

Historycznie niska statystyka FDNY • Coraz mniej śmiertelnych ofiar pożarów

Rok 2016 był najbezpieczniejszy w całej historii FDNY. W wyniku obrażeń spowodowanych przez ogień śmierć poniosło 48 osób.
Czwartek 19 stycznia 2017

Prezydent Trump i jego biznesowe imperium

Jako prezydent Donald Trump nie wycofa się zupełnie ze swojego imperium biznesowego ani go nie sprzeda. Zamierza jednak zrezygnować z funkcji kierowniczych w Trump Organization, przekazując je swoim synom.
Czwartek 19 stycznia 2017

Twierdza Washington

W Waszyngtonie rozpoczynają się uroczystości związane z inauguracją prezydentury Donalda Trumpa. Setki tysięcy Amerykanów wezmą udział w ceremonii jego zaprzysiężenia a także w koncertach, balach oraz paradzie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15