Prenumerata
NYC 02:13 pm | WWA 08:13 pm
1 USD = 3.9381 PLN
Czwartek 28 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 28 lipca 2016

Ostatni dzień konwencji demokratów

W Filadelfii dobiega końca konwencja amerykańskiej partii demokratycznej. Jej finałem będzie oficjalne przyjęcie przez Hillary Clinton nominacji w wyborach prezydenckich. Była sekretarz stanu wygłosi też przemówienie do Amerykanów.
Czwartek 28 lipca 2016

Większość zwolenników Sandersa poprze Clinton

Po trzech dniach konwencji partii demokratycznej w Filadelfii, obóz Berniego Sandersa deklaruje poparcie w listopadowych wyborach Hillary Clinton. Spora grupa zwolenników senatora z Vermont nie chce zaakceptować nominacji byłej sekretarz stanu i zapowiada pozostanie w domu w dniu wyborów albo poparcie innego kandydata.
Czwartek 28 lipca 2016

Ariel Zaremba uratował 3-letnie dziecko

Mający polskie pochodzenie oficer NYPD wraz ze swoim policyjnym partnerem uratował życie 3-letniego, nieprzytomnego chłopca. Ariel Zaremba oraz George Lippi wykazali się nie tylko zdolnościami ratowniczymi, ale także zaradnością i sprawnością w działaniu.
Czwartek 28 lipca 2016

Martwa Polka w McCarren Park

Ciało 62-letniej Polki zostało znalezione na ławce w parku McCarrena na Greenpoincie. To czwarte takie odkrycie w ciągu kilku ostatnich dni w Nowym Jorku.
Czwartek 28 lipca 2016

Zginął polski motocyklista z Copiague

39-letni Tomasz Myszke zginął w wyniku zderzenia z pikapem prowadzonym rzekomo przez nietrzeźwego kierowcę. 49-letni Edward Okoń, który nie odniósł żadnych obrażeń, został aresztowany i oskarżony o jazdę po pijanemu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15