Prenumerata
NYC 04:37 pm | WWA 10:37 pm
1 USD = 3.8152 PLN
Wtorek 27 września 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 27 września 2016

Rowerem na Willis Tower

Krystian Herba z Rzeszowa ma 35 lat, od dwudziestu trenuje trial rowerowy. Dyscyplinę, która polega na pokonywaniu różnych przeszkód, między innymi murków. Pasją Polaka jest pokonywanie schodów. Najbliższa okazja, i jednocześnie próba pobicia rekordu Guinnessa, będzie już w sobotę, 1 października. Krystian chce wskoczyć na Willis Tower w Chicago i prosi Polonię o pomoc.
Wtorek 27 września 2016

Zdjęcie z Hanksem

Elizabeth i Ryan, para nowożeńców z Nowego Jorku, może mówić o dużym szczęściu i nie chodzi tylko o to, że znaleźli swoją drugą połówkę. Podczas sesji zdjęciowej w Central Parku podszedł do nich jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów, Tom Hanks, którego obecnie możemy oglądać w filmie pt. “Sully”, i zapytał czy może sobie zrobić z nimi zdjęcie.
Wtorek 27 września 2016

O polityce zagranicznej, bezpieczeństwie, gospodarce i dochodach

W czasie pierwszej telewizyjnej debaty prezydenckiej kandydaci na prezydenta Stanów Zjednoczonych przedstawili swoje wizje strategii bezpieczeństwa i polityki zagranicznej, a także podziałów rasowych oraz gospodarki amerykańskiej. Nie było dyskusji na temat spraw imigracyjnych.
Poniedziałek 26 września 2016

Pierwsze ważne starcie Clinton-Trump

Kandydaci w amerykańskich wyborach prezydenckich Hillary Clinton i Donald Trump zmierzą się dzisiejszej nocy w pierwszej debacie telewizyjnej. Pojedynek budzi w Stanach Zjednoczonych ogromne zainteresowanie, a stawka jest tym większa, że w sondażach oboje kandydaci uzyskują podobne poparcie.
Poniedziałek 26 września 2016

Sztuka Trelińskiego otwiera sezon w Metropolitan Opera

Mariusz Treliński znów pokazuje swoje dzieło w Stanach Zjednoczonych. Wyreżyserowana przez niego opera Richarda Wagnera "Tristan i Izolda" jest dziś wystawiana w Metropolitan Opera w Nowym Jorku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15