Prenumerata
NYC 08:28 am | WWA 02:28 pm
1 USD = 3.8224 PLN
Środa 05 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 05 sierpnia 2015

Robot-autostopowicz zginął w USA

Chcąc sprawdzić na ile maszyna może zaufać ludziom, kanadyjscy naukowcy skonstruowali robota HItchBOTa i w ub.r. wysłali go autostopem m.in. przez Kanadę. Wyniki tego testu wypadły pomyślnie dla ludzkości. Niestety, mniej kolorowo było w Stanach Zjednoczonych.
Środa 05 sierpnia 2015

Polonaise Terrace sprzedany

Po prawie dwóch latach od zamknięcia ekskluzywna polska sala bankietowa Polonaise Terrace znalazła nowego właściciela. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że w miejscu tej ikony Greenpointu powstanie hotel, a nie apartamentowiec, jak wcześniej mówiono.
Wtorek 04 sierpnia 2015

Rodzinny piknik w Passaic

Pikniki organizowane przez organizacje polonijne i parafie są świetnym miejscem dla relaksu, spotkania się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i beztroskiej zabawy. Jeden z takich pikników zorganizowała parafia św. Józefa w Passaic, NJ.
Wtorek 04 sierpnia 2015

Filadelfia gotowa na przyjazd papieża

Wchodzimy w ostatnią fazę przygotowań przed wizytą papieską. Na ulicach pojawiają się powitalne transparenty. Jeden z pierwszych umieszczono na fasadzie Biura Regionalnego Związku Zawodowego Stolarzy Budowlanych, czyli Carpenters Union. Zdobi go duży portret papieża Franciszka.
Wtorek 04 sierpnia 2015

Kalifornia walczy z potężnymi pożarami lasów

Kalifornia walczy z ogromnymi pożarami miejscowych lasów. W akcji gaśniczej strażakom, ściągniętym także z innych stanów, pomaga Gwardia Narodowa.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15