Prenumerata
NYC 02:21 am | WWA 08:21 am
1 USD = 3.3144 PLN
Środa 22 października 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 22 października 2014

Uważaj na oszustów podszywających się pod IRS

Od kilku dni w całych Stanach Zjednoczonych oszuści telefoniczni próbują wyłudzić pieniądze podszywając się pod pracowników Internal Revenue Service. Fałszywe telefony otrzymało także wielu mieszkańców Greenpointu.
Wtorek 21 października 2014

Napady na banki w polskich dzielnicach

Policjanci ze 104. posterunku na Ridgewood mają pełne ręce roboty. W nowojorskich dzielnicach, które nadzorują – mimo wielu ostatnich aresztowań – ciągle dochodzi na napadów i rozbojów.
Wtorek 21 października 2014

Dane skradzione ze Staples?

W poniedziałek przedstawiciele sieci sklepów Staples podali do wiadomości, że prowadzą śledztwo w celu sprawdzenia, czy doszło do kradzieży danych w niektórych lokalizacjach tej sieci.
Wtorek 21 października 2014

Barclays Center na sprzedaż

Barclays Center na Brooklynie – arena koszykarskiej drużyny Nets – została wystawiona na sprzedaż. Przedstawiciele znanego w Nowym Jorku dewelopera Forest City potwierdzili, iż poszukują nabywcy całości lub części 55 procent udziałów posiadanych przez firmę.
Wtorek 21 października 2014

Amerykańska ropa naftowa dla Orlenu

Grupa PKN Orlen zapowiada zwiększenie wydobycia węglowodorów w Kanadzie i spogląda na nowe źródła surowców energetycznych (ropy naftowej i gazu ziemnego) także w USA.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15