Prenumerata
NYC 04:56 am | WWA 10:56 am
1 USD = 3.7285 PLN
Piątek 09 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 09 października 2015

Podwójne morderstwo w Jersey City? Monika i jej syn nie żyją

26-letnia Monika Potoczniak oraz jej 5-letni syn Christopher zostali znalezieni martwi w swoim mieszkaniu w Jeresy City. Odkrycia dokonał jej brat Tadeusz, który wezwał pogotowie oraz policję.
Czwartek 08 października 2015

Zastrzelono rodaka z Greenpointu - Polak zginął jak bohater

53-letni Michael Matusiak został we wtorek śmiertelnie postrzelony przez złodziei samochodowych, których próbował powstrzymać przed kradzieżą. Był to jego pierwszy dzień pracy w warsztacie mechanicznym.
Czwartek 08 października 2015

Koniec poszukiwań “El Faro”

Kondolencje od prezydenta USA otrzymały rodziny 28 Amerykanów i 5 Polaków, którzy w chwili zatonięcia statku handlowego "El Faro" byli na pokładzie tej jednostki. Przedstawicielka Ambasady RP w Waszyngtonie poinformowała "Nowy Dziennik", że polskie rodziny zaginionych są już w Jacksonville na Florydzie.
Środa 07 października 2015

Mało tanich mieszkań na Queensie i Staten Island

Greenpoint, Williamsburg, Downtown Brooklyn oraz Fort Greene – to dzielnice, w których deweloperzy najchętniej budują apartamenty z tanimi mieszkaniami. Niestety, nie są oni zainteresowani podobnymi inwestycjami na Queensie i Staten Island.
Środa 07 października 2015

Przedstawiciele miasta w “Krakusie”

Specjaliści imigracyjni działający przy biurze nowojorskiego burmistrza Billa de Blasio spotkali się w środę z Polakami z Klubu Seniora „Krakus” działającego przy Centrum Polsko-Słowiańskim.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15