Prenumerata
NYC 05:02 pm | WWA 11:02 pm
1 USD = 3.8114 PLN
Wtorek 23 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 19 sierpnia 2016

Lochte przeprasza za swe zachowanie podczas igrzysk

Medalista z Rio de Janeiro Ryan Lochte przeprosił za swoje zachowanie podczas incydentu na stacji benzynowej w tym mieście.
Piątek 19 sierpnia 2016

Przełomowy moment w kampanii: Trump żałuje niektórych słów

Donald Trump oświadczył, że żałuje niektórych sformułowań, jakich użył w czasie kampanii wyborczej. Kandydat republikanów nie wskazał na konkretne wypowiedzi albo osoby, które uraził. Niefortunne wypowiedzi tłumaczył niechęcią do przyjęcia języka polityków.
Piątek 19 sierpnia 2016

Jak to nie okup, to co?

Departament stanu USA zapewnia, że pieniądze nie były formą okupu. Jednak rząd Stanów Zjednoczonych przyznał, że uzależnił przekazanie Iranowi 400 milionów dolarów od uwolnienia amerykańskich zakładników.
Piątek 19 sierpnia 2016

Szef sztabu wyborczego Trumpa zrezygnował ze stanowiska

Paul Manafort, główny strateg kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa, zrezygnował w piątek, 19 sierpnia, ze stanowiska. To kolejna zmiana w sztabie wyborczym Trumpa, która nastąpiła w jednym tygodniu i ma zmienić kierunek jego kampanii.
Czwartek 18 sierpnia 2016

ONZ przyniosło cholerę do Haiti

Organizacja Narodów Zjednoczonych po raz pierwszy przyznała się do współodpowiedzialności za sprowadzenie cholery na Haiti. Choroba ta dotknęła setki tysięcy mieszkańców wyspy i spowodowała śmierć 10 tysięcy osób.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15