Prenumerata
NYC 03:10 pm | WWA 09:10 pm
1 USD = 3.7896 PLN
Czwartek 03 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 03 września 2015

Dziennikarka kontra chomik

Amerykańska dziennikarka Harris Faulkner twierdzi, że sprzedawany w sklepach dla dzieci plastikowy chomik został stworzony na jej podobieństwo. Faulkner podała do sądu producenta zabawki – koncern Hasbro – i domaga się wysokiego odszkodowania.
Czwartek 03 września 2015

Partia żąda lojalności od Trumpa

Establishment Partii Republikańskiej wzmógł naciski na Donalda Trumpa, aby podpisał deklarację lojalności w stosunku partii. Chodzi o to, by zobowiązał się, że gdy nie dostanie nominacji, nie będzie się ubiegał o fotel prezydencki z ramienia innej partii i poprze kandydata wybranego przez Partię Republikańską.
Czwartek 03 września 2015

Filmowcy utrudniają życie na Greenpoincie - O włos od tragedii

Mieszkańcy polskiej dzielnicy coraz częściej skarżą się na ekipy filmowe, które na dobre w ostatnich tygodniach zadomowiły się na Greenpoincie. Praca filmowców nie tylko utrudnia im codzienne życie, ale nawet czasem stwarza zagrożenie.
Czwartek 03 września 2015

Kolejne Starbucksy z alkoholem?

Sieć kawiarni Starbucks stara się o pozwolenie na uruchomienie w Nowym Jorku kolejnych oddziałów mających w swojej ofercie nie tylko kawę, ale także alkohol.
Środa 02 września 2015

Obama wygrywa w sprawie Iranu

Prezydent Obama wygrywa polityczną batalię w sprawie porozumienia jądrowego z Iranem. Amerykański prezydent uzyskał poparcie 34 senatorów, co ma uniemożliwić przeciwnikom układu jego zablokowanie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15