Prenumerata
NYC 03:28 am | WWA 09:28 am
1 USD = 3.3899 PLN
Sobota 22 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 21 listopada 2014

Wtargnięcie do PKW

Przed budynkiem PKW w czwartek późnym wieczorem odbył się protest, w którym uczestniczyło około tysiąca osób. Były to głównie osoby sympatyzujące z Kongresem Nowej Prawicy i Ruchem Narodowym.
Piątek 21 listopada 2014

Dymisje w PKW

Ciąg dalszy zamieszania wokół Państwowej Komisji Wyborczej. Do dymisji podał się szef PKW, sędzia Stefan Jaworski. To następstwo problemów z liczeniem głosów w wyborach samorządowych, związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem systemu informatycznego.
Czwartek 20 listopada 2014

Krótka pamięć prezydenta

W związku z problemami PKW z ogłoszeniem wyników wyborów prezydent Bronisław Komorowski uspokajał i doradzał cierpliwość. Najwyraźniej jednak zapomniał, że w 2013 r. odrzucił projekt zabezpieczenia systemu PKW, a w 2012 roku był zaniepokojony 7-dniowym opóźnieniem podania wyników wyborów na Ukrainie.
Czwartek 20 listopada 2014

Wciąż bez wyników wyborów

Wyborczego zamieszania w Polsce ciąg dalszy. Szef Krajowego Biura Wyborczego podał się do dymisji. Mimo sondaży mówiących o zwycięstwie PiS, partia domaga się unieważnienia wyborów.
Czwartek 20 listopada 2014

Islamska ofensywa wkrótce w Polsce?

Jak donosi portal gazeta.pl, niemieccy salafici, powiązani z terrorystami wyznawcy najbardziej radykalnej odmiany islamu, chcą nawracać Polaków. "Już nad tym pracujemy" – mówi ich przywódca. W szeregach niemieckich islamistów jest już sporo polskich imigrantów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15