Prenumerata
NYC 07:34 pm | WWA 01:34 am
1 USD = 3.1647 PLN
Piątek 22 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 22 sierpnia 2014

Na kłopoty – reeksport

Reeksport polskiej żywności do Rosji jest nadzieją dla polskich rolników – mówią plantatorzy i producenci mięsa.
Piątek 22 sierpnia 2014

Ks. Lemański ukarany suspensą

Arcybiskup Henryk Hoser nałożył na księdza Wojciecha Lemańskiego karę suspensy. Oznacza to, że duchowny został odsunięty od pełnienia funkcji kapłańskich. Ksiądz Lemański zapowiedział, że odwoła się od tej decyzji.
Piątek 22 sierpnia 2014

Dalszego śledztwa przeciwko byłemu szefowi CBA nie będzie

Warszawska prokuratura umorzyła śledztwo ws. domniemanego nadużycia władzy przez b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego podczas operacji Biura w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich. Powodem umorzenia było nieuchylenie obecnemu posłowi PIS immunitetu przez Sejm.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Ministrowie apelują: pomóżcie nam zrobić na złość Putinowi

Średnio co czwarte jabłko z polskiego sadu trafiało na rosyjski rynek. Teraz zostaną one w kraju, a to może oznaczać gigantyczne kłopoty dla sadowników. Dlatego rząd szuka nowych rynków zbytu dla polskich owoców. Na celowniku znalazły się Stany Zjednoczone. Problem w tym, że konsumentów w USA szukają także producenci z innych krajów Unii Europejskiej, i to od lat. Jak na razie bezskutecznie.
Środa 20 sierpnia 2014

Edward Mazur oczyszczony z zarzutów ws. zabójstwa gen. Papały

"Decyzja o umorzeniu śledztwa w wątku dotyczącym Edwarda M. została poprzedzona szczegółową analizą zgromadzonego materiału dowodowego – powiedział w rozmowie z "Nowym Dziennikiem" rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi Jarosław Szubert – Po prostu chodzi o to, że te dowody są zbyt słabe" – wyjaśnia rzecznik.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15