Prenumerata
NYC 03:14 am | WWA 09:14 am
1 USD = 3.8967 PLN
Niedziela 31 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 29 lipca 2016

Papież z wizytą w Auschwitz

W piątek papież Franciszek odwiedził były niemiecki obóz zagłady w Auschwitz-Birkenau. "Panie, miej litość nad Twoim ludem! Panie, przebacz tyle okrucieństwa" – napisał Ojciec Święty w księdze pamiątkowej.
Czwartek 28 lipca 2016

Polonia brytyjska może spać spokojnie

Jest pełna deklaracja ze strony pani premier May, że w tej chwili sytuacja obywateli polskich nie ulegnie zmianie, dopóki Wielka Brytania pozostanie w Unii Europejskiej – poinformowała premier Szydło po spotkaniu ze swoją brytyjską odpowiedniczką.
Czwartek 28 lipca 2016

Papież o miłosierdziu na Błoniach

O miłosierdziu mówił papież Franciszek podczas uroczystości powitalnej Światowych Dni Młodzieży do setek tysięcy uczestników. Spotkanie z Franciszkiem trwało około 1,5 godziny.
Czwartek 28 lipca 2016

Papież z wizytą na Jasnej Górze

Papież Franciszek mówił na Jasnej Górze, że Bóg zbawia człowieka, stając się małym, bliskim i konkretnym. Ojciec Święty wygłosił homilię w czasie mszy, będącej narodowym dziękczynieniem w 1050. rocznicę chrztu Polski.
Środa 27 lipca 2016

Będzie Narodowa Służba Zdrowia

Nie możemy sobie pozwolić na rewolucję, na zaczynanie wszystkiego od zera – tak o planowanej reformie systemu zdrowia mówi minister Konstanty Radziwiłł. We wtorek na posiedzeniu rządu przedstawił założenia zmian.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15