Prenumerata
NYC 12:07 am | WWA 06:07 am
1 USD = 4.0343 PLN
Środa 02 grudnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 01 grudnia 2015

Ciąg dalszy sporu o Trybunał Konstytucyjny. Prezydent wkracza do akcji

We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie ws. Trybunału Konstytucyjnego, na które prezydent Andrzej Duda zaprosił szefów klubów parlamentarnych, marszałka Sejmu oraz prezesa i wiceprezesa Trybunału. Efektem jest m.in. wycofanie się trójki sędziów z orzekania we własnej sprawie.
Wtorek 01 grudnia 2015

Hakerzy na serwerach MON

Hakerzy grasowali na serwerach MON. Ukradli kilka tysięcy maili – ujawnił generał Krzysztof Bondaryk. Były szef ABW, który do niedawna pracował w resorcie obrony kierowanym przez Tomasza Siemoniaka, napisał na łamach wojskowego magazynu "Raport", że hakerzy działali bez zakłóceń co najmniej cztery lata.
Poniedziałek 30 listopada 2015

Co dalej z Trybunałem Konstytucyjnym?

W tym tygodniu odbędzie się wybór nowych członków Trybunału Konstytucyjnego, a także rozpatrzenie przez sędziów zgodności ostatnich zmian w ustawie o trybunale.
Niedziela 29 listopada 2015

Bp Tadeusz Pieronek: otwarcie na uchodźców to nasz moralny obowiązek

“Jako polscy chrześcijanie, a także jako ludzie, powinniśmy być otwarci na uchodźców, ponieważ oni muszą uciekać z własnych krajów z powodu konfliktów zbrojnych, w obawie o własne życie i zdrowie” - podkreśla bp Tadeusz Pieronek.
Niedziela 29 listopada 2015

Szef MON: trzeba odbudować siłę narodu

W niedzielę w stolicy Polski odbyły się uroczystości z okazji 185. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego. Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podczas swojego wystąpienia powiedział m.in., że należy “odbudować wewnętrzną siłę narodu, tak by nigdy więcej Polska nie zależała od sił zewnętrznych”.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15