Prenumerata
NYC 12:12 pm | WWA 06:12 pm
1 USD = 3.7770 PLN
Poniedziałek 30 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 30 marca 2015

Niedziela Palmowa wstępem do Wielkanocy

Święcenie palm oraz konkursy z nimi związane, procesje, a także rozpoczęcie misterium Męki Pańskiej – to elementy, z którymi wiąże się Niedziela Palmowa, będąca wstępem do Wielkiego Tygodnia poprzedzającego Wielkanoc.
Niedziela 29 marca 2015

Franciszek pojawi się na krakowskich Błoniach

Krakowskie Błonia oraz Brzegi na pograniczu Krakowa i Wieliczki – to miejsca, gdzie Franciszek spotka się z młodzieżą. Papież przybędzie do Polski 28 lipca 2016 roku.
Niedziela 29 marca 2015

Srebrnoustna Bieńkowska

Po raz dziewiętnasty radiowa Trójka nagrodziła polityków, którzy zasłynęli najbardziej charakterystycznymi i niebanalnymi wypowiedziami. W tym roku bezapelacyjnie wygrała Elżbieta Bieńkowska.
Piątek 27 marca 2015

11 kandydatów rywalizuje o fotel prezydenta RP. Kto powalczy o nasze głosy?

W Polsce 11 komitetów dostarczyło do Państwowej Komisji Wyborczej po przynajmniej sto tysięcy podpisów poparcia. Tymczasem na sześć tygodni przed wyborami prezydenckimi, w których weźmie udział również amerykańska Polonia, wciąż brakuje rejestrów osób uprawnionych do głosowania za granicą.
Piątek 27 marca 2015

Nowe ustalenia Prokuratury Wojskowej w sprawie katastrofy Tu-154M

Naczelna Prokuratura Wojskowa chce postawić zarzuty rosyjskim kontrolerom lotu. Śledczy za katastrofę pod Smoleńskiem obwiniają również pilotów prezydenckiego samolotu. Prokuratorzy nie wykluczają uwzględnienia w śledztwie informacji podawanych przez Juergena Rotha, który dowodzi tezy o zamachu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15