Prenumerata
NYC 06:53 am | WWA 12:53 pm
1 USD = 3.9327 PLN
Czwartek 30 marca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Środa 29 marca 2017

Polski konsulat w Łucku ostrzelany

W nocy z wtorku na środę nieznani sprawcy ostrzelali z granatnika polski konsulat w Łucku na zachodzie Ukrainy. Szef ukraińskiej dyplomacji potępił atak i zapewnił, że Ukraina ukarze sprawców. Polskie władze interweniują.
Wtorek 28 marca 2017

Amerykanie zaprezentowali się w Piotrkowie

Pokazy sprzętu bojowego, prezentacja żołnierskiego ekwipunku i pokazy grup rekonstrukcji historycznej - to wszystko działo się w Piotrkowie Trybunalskim na pikniku NATO.
Wtorek 28 marca 2017

Morawiecki jak Gates

Wicepremier Mateusz Morawiecki chce w przyszłości opodatkować pracę robotów. O wprowadzenie takiego podatku apelował niedawno twórca Microsoftu - Bill Gates.
Poniedziałek 27 marca 2017

Polskie władze krytykują Łukaszenkę

Prezydent Andrzej Duda, marszałek Senatu Stanisław Karczewski oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych krytykują działania władz Białorusi. Apelują o zaprzestanie stosowania przemocy wobec obywateli. W sobotę milicja uniemożliwiła opozycjonistom przeprowadzenie demonstracji w Mińsku. Zatrzymanych mogło zostać nawet kilkaset osób.

Poniedziałek 27 marca 2017

Akta Mazura ujawnione

Służby specjalne III RP wiedziały o współpracy polonijnego biznesmena Edwarda Mazura ze Służbą Bezpieczeństwa w okresie PRL - wykazał Sławomir Cenckiewicz, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego i członek kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Historyk ujawnił na stronie tygodnika "Do Rzeczy" nagranie dźwiękowe rozmowy werbunkowej Edwarda Mazura z 1985 roku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15