Prenumerata
NYC 08:34 pm | WWA 02:34 am
1 USD = PLN
Poniedziałek 26 lutego 2018
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 25 lutego 2018

Nazwisko A.Kwaśniewskiego w kontekście rosyjskiego śledztwa

Nazwisko Aleksandra Kwaśniewskiego pojawiło się w Stanach Zjednoczonych w kontekście tak zwanego rosyjskiego śledztwa. Amerykańskie media donoszą, że były prezydent Polski mógł być wynagradzany z pieniędzy transferowanych przez byłego szefa sztabu wyborczego Donalda Trumpa, Paula Manaforta, który wcześniej pracował dla promoskiewskiego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Aleksander Kwaśniewski stanowczo to dementuje.
Czwartek 22 lutego 2018

Będzie nowe boisko sportowe na Greenpoincie

W połowie marca ruszy renowacja boiska sportowego w McCarren Park na Greenpoincie. Przebudowana zostanie także cała infrastruktura wokół niego. Niestety przez co najmniej rok obiekt zostanie wyłączony z użytku.
Czwartek 22 lutego 2018

Skandaliczny klip żydowskiej organizacji

Żydowska organizacja - The Ruderman Family Foundation opublikowała klip, w którym nie tylko obwinia Polaków za Holokaust, ale nawołuję do zerwania stosunków dyplomatycznych z Polską. Na dwuminutowym filmie można zobaczyć osoby w różnym wieku, także dzieci. Wszyscy używają określenia “polski Holokaust”.
Wtorek 20 lutego 2018

Więcej aresztowań nielegalnych imigrantów w metropolii  

W New Jersey i Nowym Jorku wzrosła liczba zatrzymań cudzoziemców, którzy nie posiadają legalnych dokumentów pobytowych. W ub. roku do tutejszych aresztów imigracyjnych trafiło w sumie 5,765 osób. Jeśli chodzi o dane ogólnokrajowe, to agenci ICE zatrzymali w ub. roku fiskalnym ponad 143 tys. osób, jest to o 30 proc. więcej niż w roku wcześniejszym.
Wtorek 20 lutego 2018

Donald Trump o ograniczeniu dostępu do broni

Donald Trump popiera wysiłki wielu środowisk, które mają zmusić polityków do zmiany prawa w sprawie ograniczenia dostępu do broni w Stanach Zjednoczonych. To pierwsze tak zdecydowane stanowisko prezydenta po masakrze w szkole na Florydzie, w której zginęło 17 osób.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15