Prenumerata
NYC 11:56 pm | WWA 05:56 am
1 USD = 3.7458 PLN
Poniedziałek 29 maja 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 28 maja 2017

Polsko-amerykański zespół naukowców pracuje nad receptą na zdrowie i młodość

Grupa polskich i amerykańskich naukowców pracuje nad wynalazkiem, który ma zapewnić człowiekowi zdrowie i młodość. Dążą do tego, by niczym w bajce, dzięki odnowie biologicznej, zatrzymać proces starzenia i zachować sprawność umysłu.
Sobota 27 maja 2017

Zmarł Zbigniew Brzeziński

Zapisał się w kartach historii jako doradca prezydenta Jimmy'ego Cartera do spraw bezpieczeństwa narodowego, ale tak naprawdę wpływ na stosunki międzynarodowe miał przed i długo po tym jak służył w Białym Domu. Zmarł w piątek. Miał 89 lat.
Piątek 26 maja 2017

MTA zachęca pasażerów do uprzejmości

Nowojorski przewoźnik publiczny MTA rozpoczął nową kampanię związaną z promocją dobrego wychowania. Ma ona ma ułatwić podróżowanie osobom niepełnosprawnym, seniorom, kobietom ciężarnym oraz rodzicom z dziećmi.
Piątek 26 maja 2017

Historyczne spotkanie • Sekretarz generalny ONZ na Greenpoincie

António Guterres, sekretarz generalny ONZ, spotkał się we wtorek w polskiej restauracji Amber Steakhouse z ambasadorami państw należących do Grupy Wschodnioeuropejskiej.
Czwartek 25 maja 2017

Nowe oblicze George Washington Bridge Bus Station

Po dwóch latach remontu dworzec autobusowy George Washington Bridge ponownie otworzył swoje podwoje, kończąc tym samym długi okres utrudnień w podróżowaniu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15