Prenumerata
NYC 04:58 pm | WWA 10:58 pm
1 USD = 3.2015 PLN
Poniedziałek 01 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 01 września 2014

Świat boi się irackich terrorystów

Amerykanie zniszczyli uzbrojony pojazd należący do Państwa Islamskiego, broń dżihadystów, uszkodzili też należący do nich budynek. Departament Obrony podał, że wojska Stanów Zjednoczonych nie poniosły strat. W Europie narasta strach przed islamskim terroryzmem.
Poniedziałek 01 września 2014

Putin chce podziału Ukrainy

Prezydent Rosji Władimir Putin chce określenia państwowego statusu południowo-wschodniej Ukrainy. W wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Pierwyj Kanał powiedział też, że ustalił z prezydentem Petrem Poroszenką, iż sytuacja na Ukrainie zostanie uregulowana w sposób pokojowy, podczas rozmów.
Sobota 30 sierpnia 2014

Tusk przewodniczącym RE, będzie premierem do listopada

Donald Tusk został zaprezentowany na konferencji w Brukseli jako nowy szef Rady Europejskiej. Zdecydowali o tym przywódcy unijni na nadzwyczajnym szczycie.
Piątek 29 sierpnia 2014

Zachód wspiera (werbalnie) Ukrainę

Ostra krytyka pod adresem Rosji, pełne werbalne wsparcie dla Ukrainy – takie stanowisko wobec wydarzeń na Wschodzie przyjmuje Sojusz Północnoatlantycki po nadzwyczajnej naradzie ambasadorów.
Piątek 29 sierpnia 2014

Putin: żołnierze zabłądzili

Władimir Putin zrównał ukraińskich żołnierzy z nazistowskimi oddziałami z czasów II wojny światowej. Prezydent Rosji – na młodzieżowym forum Seliger-2014 – bagatelizował oskarżenia Zachodu o inwazji rosyjskiej na Ukrainie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15