Prenumerata
NYC 05:41 am | WWA 11:41 am
1 USD = 3.7520 PLN
Czwartek 02 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Czwartek 02 kwietnia 2015

Pasja na ulicach Boro Parku

Misterium Męki Pańskiej zostanie zaprezentowane na ulicach żydowskiej dzielnicy – Boro Parku. Droga Krzyżowa poprowadzi z kościoła św. Franciszki de Chantal do kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej na Brooklynie.
Środa 01 kwietnia 2015

WIELKANOC Z KRÓLEM JAGIEŁŁĄ

Polacy mieszkający w metropolii nowojorskiej mają możliwość świętować Niedzielę Wielkanocną z królem Władysławem Jagiełłą w Central Parku na Manhattanie. Spotkamy się w niedzielę, 5 kwietnia, o godzinie 14:00, przy pomniku króla Jagiełły, aby dać wyraz naszemu przywiązaniu do polskich tradycji i aby ten dzień spędzić w gronie bliskich i przyjaciół. Każdy powinien przynieść ze sobą koszyczek z wielkanocnym jedzeniem.
Wtorek 31 marca 2015

Zajęcia integracyjne na Maspeth

Wspólne lekcje młodzieży polskiej i polonijnej, msza święta, rekolekcje oraz spotkanie towarzyskie - były elementami zajęć integracyjnych, które odbyły się w Szkole Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II na Maspeth.
Poniedziałek 30 marca 2015

Zmiany w Polskim Apostolacie

Ks. Grzegorz Stasiak, pełniący posługę duszpasterską w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej na Sunset Park, został nowym koordynatorem Polskiego Apostolatu, którego nazwa została zmieniona na Posługę Duszpasterską dla Polskich Imigrantów.
Poniedziałek 30 marca 2015

Polska otworzy drzwi do Europy Środkowo-Wschodniej

W połowie kwietnia do Warszawy udaje się misja gospodarcza stanu Florydy. Celem tej misji jest zacieśnienie wymiany gospodarczej między Polską a Florydą i Ameryką Łacińską.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15