Prenumerata
NYC 05:27 pm | WWA 11:27 pm
1 USD = 3.2306 PLN
Wtorek 16 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Wtorek 16 września 2014

Czy potrzebuję prawnika?

Bardzo typowym pytaniem, jakie zadają sobie wszyscy, którzy mieli wypadek, jest: “Czy ja potrzebuję prawnika w tej sytuacji?”. Jeśli doznali Państwo obrażeń ciała w trakcie takiego wypadku, to odpowiedź na pewno brzmi „tak”. Dlaczego?
Wtorek 16 września 2014

Instytut Piłsudskiego przenosi się na Greenpoint

Polsko–Słowiańska Federalna Unia Kredytowa udostępni pomieszczenie na Greenpoincie na siedzibę Instytutu Józefa Piłsudskiego w Ameryce. W walkę o fundusze na działalność Instytutu włączyła się też sejmowa Komisja Łączności z Polakami za Granicą.
Wtorek 16 września 2014

Marszałkowskie pasowanie na Ridgewood

Ks. prałat Piotr Żendzian, proboszcz parafii św. Krzyża na Ridgewood, otrzymał w sobotę insygnia marszałkowskie i poprowadzi mieszkańców Ridgewood na 77. Paradzie Pułaskiego. Z kolei korony i szarfy Miss Polonii otrzymały Karolina Śmiarowska oraz Julia Baran.
Poniedziałek 15 września 2014

Powstała Rada Polonijna

Działacze indywidualni i przedstawiciele organizacji polonijnych, działających m.in. w Nowym Jorku, New Jersey, Pittsburghu, Filadelfii oraz Massachusetts, weszli w skład Rady Polonijnej, która została utworzona przy Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku.
Czwartek 11 września 2014

95-letni bohater, o którym trzeba pamiętać

Nie za górami, nie za lasami, ale zaledwie 2,5 godziny djazdy od Nowego Jorku mieszka autentyczny bohater. Nazywa się Łucjan Królikowski, jest franciszkaninem i 7 września skończył 95 lat.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15