Prenumerata
NYC 05:14 pm | WWA 11:14 pm
1 USD = 3.7727 PLN
Piątek 23 czerwca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Piątek 23 czerwca 2017

Święto flagi na Greenpoincie

Nowojorscy politycy i działacze, polski konsul i przedstawiciele wielu polonijnych organizacji, amerykańscy weterani, a także dzieci i młodzież uczcili na Greenpoincie Dzień Flagi.
Czwartek 22 czerwca 2017

Uczniowie z Sienkiewicza wyróżnieni w ONZ

W siedzibie ONZ w Nowym Jorku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac, które otrzymały nagrody w międzynarodowym konkursie „I Live by the Sea”. Wśród nich znalazły się fotografie uczniów ze szkoły im. Sienkiewicza na Brooklynie.
Czwartek 22 czerwca 2017

Było wesoło, ale żegnamy cię, szkoło

„Świadomość własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi szereg pokoleń, by przekazać następnym wspólne dobro – ojczyznę". Te słowa Jana Pawła II – będące szkolnym przesłaniem wybranym przez Radę Pedagogiczną w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Sienkiewicza na miniony rok szkolny – wskazywało priorytety działania.
Czwartek 22 czerwca 2017

Bal Marszałkowski 2017 w Ozone Park

Komitet Parady Pułaskiego z Ozone Park na balu 10 czerwca przedstawił marszałka i miss, którzy będą reprezentować tę dzielnicę na Paradzie Pułaskiego.
Piątek 16 czerwca 2017

Pomóżmy Marcie kupić linijkę brajlowską

Jest osobą niewidomą i samotnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Niedawno zepsuła się jej linijka brajlowska, dzięki której mogła czytać i kontaktować się z innymi. Zakup nowej przekracza jej możliwości finansowe, dlatego postanowiła zebrać potrzebne pieniądze poprzez portal GoFundMe.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15