Prenumerata
NYC 11:27 am | WWA 04:27 pm
Wtorek 20 marca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 20 marca 2018

LOT-em na Hawaje

Polskie Linie Lotnicze LOT podpiszą porozumienie z liniami Alaska Airlines. Amerykański przewoźnik obsługuje kilkadziesiąt połączeń krajowych i kilka zagranicznych.
Wtorek 20 marca 2018

Merkel z wizytą w Warszawie

Kanclerz Niemiec Angela Merkel odbyła jednodniową wizytę w Polsce. W Warszawie spotkała się z szefem polskiego rządu Mateuszem Morawieckim, a następnie z prezydentem Andrzejem Dudą. Głównymi tematami rozmów były kwestie związane z polityką azylową, sprawy związane z przyjmowaniem uchodźców, a także kwestie dotyczące budżetu Unii Europejskiej.
Czwartek 15 marca 2018

Amerykańscy eksperci w polskiej prokuraturze

Grupa zagranicznych ekspertów od badania wypadków lotniczych rozmawiała w Warszawie z Prokuraturą Krajową o współpracy w wyjaśnianiu tragedii smoleńskiej. Chodzi o wydanie ekspertyzy na temat okoliczności i przyczyn katastrofy rządowego tupolewa w Smoleńsku.
Czwartek 15 marca 2018

Spotkanie PO z byłym ambasadorem USA

Senatorowie Platformy Obywatelskiej spotkali się z byłym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce Danielem Friedem. W rozmowach uczestniczył też przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Jak powiedział dziennikarzom, spotkanie dotyczyło polsko - amerykańskich relacji, w tym nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Dodał, że poruszony został również temat projektu nowelizacji ustawy o IPN autorstwa PO.
Środa 14 marca 2018

Zatrzymani ws. zabójstwa Jaroszewiczów

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poinformował o postawieniu zarzutów trzem sprawcom zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów. Dwaj z nich przyznali się do winy. Jeden - nie, odmówił też składania wyjaśnień.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15