Prenumerata
NYC 06:15 am | WWA 12:15 pm
Środa 16 stycznia 2019
 
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 15 stycznia 2019

Gdańsk pogrążony w żałobie po zabójstwie prezydenta Adamowicza

W Gdańsku ogłoszono żałobę od dziś aż do dnia pogrzebu prezydenta Adamowicza. Wszystkie flagi na masztach zostały opuszczone do połowy, w mieście wyłączono iluminację świąteczną. Gdańszczanie wpisują się do księgi kondolencyjnej, wyłożonej w urzędzie miasta. Ma ona być dostępna przez całą dobę.
Poniedziałek 14 stycznia 2019

Dzień pogrzebu prezydenta Gdańska będzie dniem żałoby narodowej

Dzień pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej – poinformował Andrzej Duda. Prezydent spotkał się po południu z przedstawicielami zasiadających w Sejmie politycznych ugrupowań.
Poniedziałek 14 stycznia 2019

Nie żyje Paweł Adamowicz

Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz - poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. W niedzielę prezydent Gdańska został zaatakowany przez nożownika w trakcie gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Został kilkukrotnie ugodzony nożem. W nocy przeszedł pięciogodzinną operację w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.
Poniedziałek 14 stycznia 2019

Oświadczenie rządów Polski i USA


Rządy Polski i Stanów Zjednoczonych wydały wspólne oświadczenie w sprawie międzynarodowej konferencji, poświęconej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Ma ona się odbyć 13 i 14 lutego w Warszawie.
Niedziela 13 stycznia 2019

Prezydent Gdańska zaatakowany podczas finału WOŚP

Stan prezydenta Gdańska jest bardzo ciężki - powiedział po jego operacji doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor do spraw leczniczych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15