Prenumerata
NYC 01:42 pm | WWA 07:42 pm
1 USD = 3.7167 PLN
Środa 28 czerwca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Środa 28 czerwca 2017

Światowy cyberatak dotknął m.in Polskę i USA

We wtorek po południu doszło do zmasowanego ataku hakerskiego, który swoim zasięgiem objął instytucje i korporacje w wielu krajach. Najbardziej w ataku ucierpiała Ukraina. Instytucje i korporacje zostały zaatakowane wirusem Petya, który blokuje prace komputerów z systemem Windows i szyfruje pliki.
Środa 28 czerwca 2017

Kijowski z zarzutami

Były lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski utrzymuje, że w sprawie faktur, które wystawiał organizacji jest niewinny. Byłemu liderowi KOD po przesłuchaniu w Prokuraturze Okręgowej w Świdnicy postawiono zarzuty.

Wtorek 27 czerwca 2017

Poradnik śpiewania hymnu

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wydało poradnik dotyczący tego, jak należy śpiewać hymn Polski Mazurek Dąbrowskiego. Autorami poradnika są dyrektor Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie Przemysław Rey i Małgorzata Gańska - kustosz tego Muzeum.

Wtorek 27 czerwca 2017

WOT się rozrasta

Dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej generał Wiesław Kukuła poinformował, że w tym roku planowane jest utworzenie trzech kolejnych brygad formacji.

Wtorek 27 czerwca 2017

Polacy na Wyspach bezpieczni?

Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Jonathan Knott zapewnia, że nikt z obywateli unijnych legalnie mieszkających na Wyspach nie będzie poproszony o opuszczenie Zjednoczonego Królestwa. 

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15