Prenumerata
NYC 06:26 pm | WWA 12:26 am
1 USD = 3.6178 PLN
Środa 26 lipca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 26 lipca 2017

Sankcje wobec Rosji uderzą w Nord Stream 2

Amerykańska Izba Reprezentantów przyjęła ustawę, która wprowadza nowe sankcje wobec Rosji i utrudnia prezydentowi Donaldowi Trumpowi zniesienie już obowiązujących. Uchwalone przepisy umożliwiają także nałożenie sankcji na firmy biorące udział w budowie gazociągu Nord Stream 2.
Środa 26 lipca 2017

Nie żyje żona Franka Sinatry

Barbara Sinatra, była modelka, działaczka charytatywna i wieloletnia żona legendarnego muzyka Franka Sinatry, zmarła we wtorek 25 lipca. Miała 90 lat.
Środa 26 lipca 2017

Śmierć w resorcie z powodu skażonego alkoholu?

Mija pół roku od śmierci 20-letniej Abbey Conner, która w styczniu wypoczywała w popularnym meksykańskim resorcie w okolicach Cancun. Rodzice do tej pory nie wiedzą, co tak naprawdę stało się z ich dzieckiem. Według nieoficjalnych informacji dziewczyna mogła zatruć się skażonym alkoholem, który miał być rzekomo sprzedawany na terenie resortu.
Środa 26 lipca 2017

Trwają poszukiwania zaginionej Polki

Policjanci stanowi z Pensylwanii otrzymali nakaz sądowy na przeszukanie domu zaginionej w kwietniu Anny Maciejewskiej. Polka mieszkała w nim z mężem i 4-letnim synkiem. 52-letni partner kobiety, tuż po zniknięciu żony, zgodził się na sprawdzenie domu, po kilku dniach zmienił jednak zdanie i wynajął adwokata.
Czwartek 20 lipca 2017

Schronisko w kościele na Ridgewood

Kilkunastu bezdomnych z Ridgewood będzie mogło niebawem zamieszkać w pomieszczeniach należących do kościoła prezbiteriańskiego działającego w tej dzielnicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15