Prenumerata
NYC 09:33 am | WWA 03:33 pm
1 USD = PLN
Środa 17 stycznia 2018
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 15 stycznia 2018

Polska noc w NBA

Polska historia, polskie flagi, polscy weterani II wojny światowej i wojny w Afganistanie oraz znakomity polski koszykarz Marcin Gortat. Tak wyglądała siódma już „Polish heritage night” czyli „Noc polskiego dziedzictwa” w amerykańskiej lidze NBA. Polskie akcenty pojawiły się podczas meczu drużyny Washington Wizards z Brooklyn Nets. W przerwie spotkania przesłanie do widzów wygłosił prezydent Andrzej Duda.
Piątek 05 stycznia 2018

Miliony Amerykanów zmagają się z atakiem zimy

Cyklon śnieżny przesuwający się nad wschodnim wybrzeżem w czwartek rano uderzył w metropolię nowojorską. Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w wielu częściach miasta, na przykład na Queensie, spadło ponad 12 cali śniegu. Na Manhattanie i Bronksie ok. 9. Nowojorczycy musieli mierzyć się też z niską temperaturą. Ta odczuwalna wynosiła w dzień 4 st. Fahrenheita.
Czwartek 04 stycznia 2018

Dzielna postawa Polaka • Na pomoc samobójcy

Rok 2017 zakończył się dla jednego z czytelników "Nowego Dziennika" nieoczekiwanym zdarzeniem, podczas którego zachował on zimną krew, dzięki czemu pomógł uratować życie niedoszłego samobójcy.
Środa 03 stycznia 2018

Włamywacze samochodowi grasują na Ridgewood • Taksówki na oku wandali i złodziei

Prawie 30 samochodów padło ofiarą wandali i włamywaczy. Większość z nich to prywatne taksówki obsługujące sieci Uber, Lyft oraz Juno. Zdarzenia miały miejsce w ciągu kilku dni na niewielkiej części Ridgewood.
Środa 03 stycznia 2018

Poszukiwany złodziej z Greenpointu

Nowojorska policja zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta o pomoc w identyfikacji złodzieja, który w Wigilię okradł restaurację na Greenpoincie. W tym celu upubliczniono jego wizerunek oraz nagranie z kamer monitoringu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15