Prenumerata
NYC 08:58 am | WWA 02:58 pm
1 USD = 3.9359 PLN
Czwartek 30 marca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 30 marca 2017

Amerykański sprzęt dopłynął do Gdańska

Potężna dostawa amerykańskiego sprzętu wojskowego dotarła do terminala DCT w Gdańsku. Drogą morską przetransportowano sprzęt wsparcia logistycznego, który ma służyć amerykańskim żołnierzom stacjonującym w Polsce i na Litwie.
Środa 29 marca 2017

Polski konsulat w Łucku ostrzelany

W nocy z wtorku na środę nieznani sprawcy ostrzelali z granatnika polski konsulat w Łucku na zachodzie Ukrainy. Szef ukraińskiej dyplomacji potępił atak i zapewnił, że Ukraina ukarze sprawców. Polskie władze interweniują.
Wtorek 28 marca 2017

Amerykanie zaprezentowali się w Piotrkowie

Pokazy sprzętu bojowego, prezentacja żołnierskiego ekwipunku i pokazy grup rekonstrukcji historycznej - to wszystko działo się w Piotrkowie Trybunalskim na pikniku NATO.
Wtorek 28 marca 2017

Morawiecki jak Gates

Wicepremier Mateusz Morawiecki chce w przyszłości opodatkować pracę robotów. O wprowadzenie takiego podatku apelował niedawno twórca Microsoftu - Bill Gates.
Poniedziałek 27 marca 2017

Polskie władze krytykują Łukaszenkę

Prezydent Andrzej Duda, marszałek Senatu Stanisław Karczewski oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych krytykują działania władz Białorusi. Apelują o zaprzestanie stosowania przemocy wobec obywateli. W sobotę milicja uniemożliwiła opozycjonistom przeprowadzenie demonstracji w Mińsku. Zatrzymanych mogło zostać nawet kilkaset osób.

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15