Prenumerata
NYC 12:00 pm | WWA 06:00 pm
1 USD = 3.7202 PLN
Piątek 22 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 21 maja 2015

List posła do rodaków w USA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy, za nami I tura wyborów prezydenckich. Dzięki poparciu ponad 5 milionów Polaków głosujących w Polsce i na całym świecie, Andrzej Duda zdobył w niej najwięcej głosów. Mimo nieprzychylnej postawy mainstreamu, nasz kandydat wygrał i ma ogromne szanse na ostateczne zwycięstwo w II turze wyborów, które odbędą się już 23 maja w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, a 24 maja na pozostałych kontynentach.
Czwartek 21 maja 2015

Decydująca debata za nami

Zaczęło się od postawienia flagi partyjnej przy stanowisku Bronisława Komorowskiego, a skończyło na oświadczeniach i wierze obydwu kandydatów w zwycięstwo. Prowadzący drugą i ostatnią debatę prezydencką dziennikarze stacji TVN pytali m.in. o katastrofę w Smoleńsku, system emerytalny a także politykę zagraniczną.
Czwartek 21 maja 2015

Wyborcze starcie celebrytów

Aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ludzie znani i lubiani przez Polaków przy okazji wyborów prezydenckich prezentują swoje poglądy polityczne i wspierają swoich kandydatów. Jedni straszą wizją pakowania się awangardy, drudzy snują wizję Polski ich marzeń. Sztaby prócz wykorzystania ich wizerunków doceniły także siłę internetu.
Środa 20 maja 2015

Bez debaty u Kukiza

Środa, jako jeden z ostatnich dni kampanii wyborczej w Polsce, przyniosła nieoczekiwany zwrot w sprawie debaty zaproponowanej przez Pawła Kukiza. Mimo chęci Andrzeja Dudy i dających nadzieję informacji ze sztabu Komorowskiego, ten ostatni nie zdecydował się na kolejne publiczne starcie.
Środa 20 maja 2015

Prezydent obiecuje, rząd nic nie wie

Bronisław Komorowski w środę rano zaproponował projekt zmieniający system emerytalny. Ma on między innymi umożliwić przechodzenie na emeryturę po 40 latach pracy. Tymczasem rzecznik rządu mówi, że nic nie wie o prezydenckiej propozycji nowej reformy emerytalnej.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15