Prenumerata
NYC 02:46 pm | WWA 08:46 pm
1 USD = 3.7928 PLN
Piątek 04 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 04 września 2015

Odkrywcy “złotego pociągu” upublicznieni

Dwóch mężczyzn, którzy mieli odnaleźć tzw. złoty pociąg, ujawniło się przed kamerami telewizji publicznej. Mężczyźni wydali oświadczenie na antenie TVP, zapewniając, że mają dowody na istnienie pociągu i pieniądze na jego zbadanie.
Piątek 04 września 2015

Niszczyciel zwodowany

W piątek w gdańskiej Stoczni Remontowej odbyła się uroczystość zwodowania pierwszego od lat polskiego niszczyciela min - ORP Kormoran II. Do służby w polskiej marynarce wejdzie on jednak dopiero pod koniec 2016 roku.
Czwartek 03 września 2015

Dorn i Napieralski na listach PO

Grzegorz Napieralski do Senatu, Ludwik Dorn do Sejmu. Łączy ich jedno - Platforma Obywatelska, z której poparciem wystartują w jesiennych wyborach parlamentarnych. W środę późnym wieczorem Rada Krajowa partii zatwierdziła listy wyborcze.
Środa 02 września 2015

Polonia walczy o reprezentację w Senacie

Senatorowie z Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą spotkali się z uczestnikami Szkoły Liderów Polonijnych Ameryki Północnej. W spotkaniu wzięło udział 20 młodych działaczy polonijnych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Poświęcone było polskiej polityce wobec Polonii zamieszkującej Amerykę Północną i możliwościom współpracy. Polonia po raz kolejny zabiegała o swojego reprezentanta w Senacie.
Środa 02 września 2015

Ryszard Petru dla “Nowego Dziennika”: “Yes, we can” w Polsce

W środę w pobliżu Sejmu Ryszard Petru, lider partii Nowoczesna, wraz z pomysłodawcą happeningu - liderem młodzieżówki partii Adamem Kądzielą zburzyli (na razie symboliczny) partyjny i administracyjny beton. Przy okazji założyciel partii wypowiedział się dla “Nowego Dziennika” o jej szansach w nadchodzących wyborach.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15