Prenumerata
NYC 05:02 am | WWA 11:02 am
1 USD = 3.6277 PLN
Środa 23 sierpnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Wtorek 22 sierpnia 2017

Rowerem przez miasto

Rower stał się popularnym środkiem transportu w Nowym Jorku. Dziennie porusza się nim 450 tysięcy osób. Rowerzystom sprzyjają władze miasta, które wydłużają trasy rowerowe, dbają o ich bezpieczeństwo oraz rozszerzają system wypożyczalni CitiBike.
Wtorek 22 sierpnia 2017

Nowa strategia USA w Afganistanie

Prezydent Donald Trump ogłosił nową strategię Stanów Zjednoczonych w Afganistanie. Jej główne filary to elastyczność, realizm i skoncentrowanie się na walce z terroryzmem. Amerykanie nie będą budować demokracji w Afganistanie. Oczekują natomiast większego wsparcia sojuszników.
Czwartek 17 sierpnia 2017

Będzie czyściej w polskich dzielnicach na Queensie

Dodatkowe sprzątanie głównych arterii handlowych na Glendale, Maspeth, Middle Village i Ridgewood ma polepszyć jakość życia w tych dzielnicach. Radna Elizabeth Crowley wyasygnowała na ten cel specjalny budżet.
Środa 16 sierpnia 2017

Niebezpiecznie na Ridgewood

W popularnej wśród Polaków dzielnicy Ridgewood robi się coraz niebezpieczniej. W ostatnich dniach doszło tam do dwóch poważnych zdarzeń – próby gwałtu oraz napadu z bronią w ręku.
Środa 16 sierpnia 2017

Płać za parking za pomocą swojego telefonu • Nowa aplikacja ParkNYC

Kierowcy nie muszą już szukać tzw. muni-metrów, by uiścić opłatę za samochód pozostawiony w płatnej strefie parkingowej na terenie miasta Nowy Jork. Mogą to zrobić za pomocą swojego smartfona
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15