Prenumerata
NYC 10:30 pm | WWA 04:30 am
1 USD = 3.8140 PLN
Środa 24 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 23 sierpnia 2016

“Niezłomne braterstwo” przy polskiej granicy

Na Białorusi rozpoczęły się manewry poradzieckiej Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym /ODKB/. Ćwiczenia o kryptonimie "Niezłomne braterstwo" odbywają się na poligonie Obóz Leśnowski pod Baranowiczami, a więc niedaleko polskiej granicy.
Poniedziałek 22 sierpnia 2016

Nowy pomysł rozbije UE?

Polscy europosłowie wypowiadają się krytycznie o raporcie szefa liberałów w Parlamencie Europejskim dotyczącym przyszłości Unii. Guy Verhofstadt zaproponował, by państwa, które nie zgadzają się na ściślejszą integrację, miały status stowarzyszony z Unią Europejską.
Poniedziałek 22 sierpnia 2016

Sprzedajni rosyjscy wyborcy

Duża część Rosjan gotowa jest sprzedać swoje głosy w wyborach parlamentarnych, które odbędą się we wrześniu. Pokazały to badania ośrodka socjologicznego Lewada-Centrum.
Piątek 19 sierpnia 2016

Muzułmanki w Niemczech bez burek

Minister spraw wewnętrznych Niemiec opowiedział się za częściowym zakazem zakrywania twarzy przez muzułmanki. Thomas de Maiziere poinformował, że w planach jest wprowadzenie regulacji prawnej, nakazującej odsłonięcie twarzy w określonych sytuacjach, koniecznych dla życia społecznego.
Czwartek 18 sierpnia 2016

Niemiecki urząd odebrał Polce 3-dniową córeczkę

Niemiecki urząd ds. dzieci i młodzieży odebrał obywatelce Polski 3-dniowe dziecko, które urodziło się na terenie Niemiec. Powodem miało być możliwe “wyschnięcie” dziecka ze względu na brak pokarmu matki.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15