Prenumerata
NYC 05:45 am | WWA 11:45 am
1 USD = 3.028 PLN
Środa 23 kwietnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 22 kwietnia 2014

Antyimigracyjne plakaty UKIP

Brytyjska klasa polityczna ostro zaatakowała plakaty antyunijnej Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Plakaty i billboardy UKIP atakują wystawny styl życia eurokratów i utratę brytyjskiej suwerenności na rzecz Brukseli, ale część odwołuje się też do obaw przed imigrantami.
Wtorek 22 kwietnia 2014

Biden ostrzega Rosję

Jeżeli Rosja będzie wspierać separatystów na wschodzie Ukrainy, grozi jej jeszcze większa międzynarodowa izolacja. Taką deklarację złożył w Kijowie amerykański wiceprezydent Joe Biden. "Nie będziemy zakładnikami sankcji" – odpowiedział mu w Moskwie premier Dmitrij Miedwiediew.
Wtorek 22 kwietnia 2014

Reforma imigracyjna po rosyjsku

Władimir Putin zadbał o interesy imigrantów. Prezydent między innymi uprościł zasady przyznawania rosyjskiego obywatelstwa.
Poniedziałek 21 kwietnia 2014

Franciszek składa życzenia całemu światu

"Niech radość zmartwychwstania wyraża się w naszych myślach, w spojrzeniu, w słowach i uczynkach" – życzył w poniedziałek w południe pielgrzymom papież. Franciszek przewodniczył modlitwie Regina Coeli – Królowa Niebios, którą odmawia się w Kościele katolickim od Wielkanocy do Zielonych Świątków.
Poniedziałek 21 kwietnia 2014

Biden w Kijowie

Wiceprezydent USA na Ukrainie. Joe Biden przyleciał w poniedziałek do Kijowa. W ukraińskiej stolicy spotkał się z pełniącymi obowiązki premiera i prezydenta.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15