Prenumerata
NYC 09:51 pm | WWA 03:51 am
1 USD = 3.8670 PLN
Piątek 29 kwietnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 28 kwietnia 2016

Niemcy ograniczą zasiłki dla obcokrajowców?

Niemcy chcą ograniczyć zasiłki socjalne dla obywateli innych krajów Unii Europejskiej. Informują o tym niemieckie media powołując się na plany ministerstwa pracy.
Środa 27 kwietnia 2016

Awaria rosyjskiej rakiety

Z kosmodromu Wastocznyj nie wystartowała rakieta Sojuz-2-1a. Zaplanowany na środę pierwszy w historii nowego kosmodromu start został odwołany. Przyczyną była awaria jednego z systemów rakiety.
Środa 27 kwietnia 2016

Grupa Wyszehradzka o przyszłości Europy

Grupa Wyszehradzka powinna mieć wpływ na to, w jakim kierunku będzie się zmieniać Unia Europejska. Do takiego wniosku doszli marszałkowie Polski, Czech i Węgier w czasie spotkania na zamku Sztirzin pod Pragą. Na spotkaniu zabrakło marszałka Rady Narodowej Słowacji, który leży w szpitalu po operacji żołądka.
Środa 27 kwietnia 2016

Rocznica katastrofy w Czarnobylu

We wtorek minęła 30. rocznica awarii w elektrowni atomowej w Czarnobylu na terenie dzisiejszej Ukrainy. Była to największa katastrofa w historii energetyki jądrowej. Co do wpływu tego zdarzenia na życie i zdrowie ludzi nie ma zgody do dziś.
Poniedziałek 25 kwietnia 2016

Olbrzymia rafa koralowa u ujścia Amazonki

Naukowcy odkryli olbrzymią rafę koralową u ujścia Amazonki. To niemal 1000-kilometrowa podwodna skała położona w miejscu, w którym niedawno rozpoczęto poszukiwania złóż ropy naftowej.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15