Prenumerata
NYC 01:03 am | WWA 07:03 am
1 USD = PLN
Poniedziałek 11 grudnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 08 grudnia 2017

Projekt skargi na Rosję gotowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przygotowało projekt skargi do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w sprawie braku zwrotu przez Rosję wraku Tu-154M rozbitego w katastrofie smoleńskiej.
Piątek 08 grudnia 2017

Szydło dziękuje za dwa lata pracy

Beata Szydło podziękowała parlamentarzystom za dwa lata wspólnej pracy. Wystąpienie pani premier rozpoczęło trzeci dzień posiedzenia Sejmu. "Chciałam podziękować za ostatnie dwa lata. To był dla mnie zaszczyt" - powiedziała. Oświadczyła również, że pozostanie w rządzie, aby razem z Prawem i Sprawiedliwością nadal reformować kraj.
Piątek 08 grudnia 2017

Z Rzeszowa do Newark w 2018 roku

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa nowe połączenia. Od piątku można kupić bilety na bezpośredni rejs z Rzeszowa do Tel Awiwu oraz do Nowego Jorku. Narodowy przewoźnik przywrócił połączenie z miastem Wielkiego Jabłka po 10 - letniej przerwie.
Wtorek 05 grudnia 2017

Orędzie prezydenta przed Zgromadzeniem Narodowym

Prezydent podsumował minione stulecie niepodległej Polski i mówi o perspektywach naszego kraju na kolejne sto lat. Andrzej Duda wygłosił przed Zgromadzeniem Narodowym okolicznościowe orędzie w 150. rocznicę urodzin Józefa Piłsudskiego - jednego z ojców odzyskania niepodległości w 1918 roku. W Sejmie wysłuchali go posłowie, senatorowie, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości oraz duchowieństwa.
Wtorek 05 grudnia 2017

Dobry klimat dla inwestycji Polonusów w Polsce

W Polsce jest obecnie dobry klimat do inwestowania i warto zachęcać do tego Polaków mieszkających za granicą. Polonia to blisko 20 milionów osób posiadających wiele unikalnych doświadczeń, cenną wiedzę i kapitał - podkreślają uczestnicy zorganizowanej w Warszawie przez Radę Gospodarczą Strefy Wolnego Słowa konferencji.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15