Prenumerata
NYC 12:11 pm | WWA 05:11 pm
Poniedziałek 19 marca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 15 marca 2018

Amerykańscy eksperci w polskiej prokuraturze

Grupa zagranicznych ekspertów od badania wypadków lotniczych rozmawiała w Warszawie z Prokuraturą Krajową o współpracy w wyjaśnianiu tragedii smoleńskiej. Chodzi o wydanie ekspertyzy na temat okoliczności i przyczyn katastrofy rządowego tupolewa w Smoleńsku.
Czwartek 15 marca 2018

Spotkanie PO z byłym ambasadorem USA

Senatorowie Platformy Obywatelskiej spotkali się z byłym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce Danielem Friedem. W rozmowach uczestniczył też przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Jak powiedział dziennikarzom, spotkanie dotyczyło polsko - amerykańskich relacji, w tym nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Dodał, że poruszony został również temat projektu nowelizacji ustawy o IPN autorstwa PO.
Środa 14 marca 2018

Zatrzymani ws. zabójstwa Jaroszewiczów

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poinformował o postawieniu zarzutów trzem sprawcom zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów. Dwaj z nich przyznali się do winy. Jeden - nie, odmówił też składania wyjaśnień.
Poniedziałek 12 marca 2018

Nowi konsulowie honorowi RP w USA

Polska powiększa sieć placówek konsularnych w Stanach Zjednoczonych. Ministerstwo Spraw Zagranicznych tworzy konsulaty honorowe w Detroit oraz Saint Louis.
Wtorek 06 marca 2018

Co dalej ze współpracą Polski z USA?

Rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska zapewnia, że strategiczna współpraca polsko-amerykańska nie jest zagrożona. Kopcińska skomentowała informacje portalu Onet, według którego amerykański rząd wprowadził ograniczenia w kontaktach z polskimi władzami w związku z nowelizacją ustawy o IPN.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15