Prenumerata
NYC 10:32 pm | WWA 04:32 am
1 USD = 3.9425 PLN
Piątek 01 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 30 czerwca 2016

Teksańczycy też zrobią “exit” ?

Po tym jak większość mieszkańców Wielkiej Brytanii opowiedziała się za opuszczeniem Unii Europejskiej w Teksasie odżył ruch secesyjny. Texas Nationalist Movement wzywa do podobnego zachowania, jak na wyspach i odłączeniu się od reszty Stanów Zjednoczonych. Była decyzja o Brexicie, będzie o Texicie?
Czwartek 30 czerwca 2016

Śmiertelny atak niedźwiedzia

Do tragicznego zdarzenia doszło na obrzeżach Parku Narodowego Glacier w stanie Montana. Ofiara to 38-letni mężczyzna, który razem z przyjacielem wybrał się na przejażdżkę rowerową. W pewnym momencie natknęli się na zwierze, te najpewniej czując się zagrożone rzuciło się na jednego z rowerzystów.
Czwartek 30 czerwca 2016

Brexit to dla USA niepewna przyszłość

Dla Stanów Zjednoczonych Brexit to niejasna przyszłość: polityczna i handlowa. Takiego zdania są komentatorzy tygodnika "The Economist", którzy zamieszczają analizę na ten temat.
Czwartek 30 czerwca 2016

Wirus zika być może groźniejszy niż sądzono

Wirus zika może być groźniejszy dla noworodków niż sądzono - piszą naukowcy w medycznym tygodniku "The Lancet". Ich zdaniem, niektóre zainfekowane rodzące się dzieci wyglądają normalnie, ale ich mózgi mogą być uszkodzone.
Czwartek 30 czerwca 2016

Naukowcy za GMO

Ponad stu laureatów nagrody Nobla wezwało organizację ekologiczną Greenpeace, by wycofała sprzeciw wobec genetycznie modyfikowanej żywności. O liście wybitnych naukowców informuje amerykański dziennik "Washington Post".
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15