Prenumerata
NYC 06:10 am | WWA 12:10 pm
1 USD = 3.159 PLN
Czwartek 21 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 21 sierpnia 2014

Gentryfikacja Ridgewood zatwierdzona

We wtorek Rada Miasta zatwierdziła plany budowy luksusowego apartamentowca przy 176 Woodward Avenue na Ridgewood. Jest to pierwszy z kilku tego typu obiektów mających powstać w tej polskiej dzielnicy.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Utrudnienia w dojeździe na JFK

Od najbliższego weekendu kierowcy korzystający z południowego pasa drogi Van Wyck Expressway (I-678), prowadzącej w kierunku lotniska JFK, mogą napotkać na utrudnienia w ruchu.
Środa 20 sierpnia 2014

Dwie nowojorskie wystawy Marcina Ryczka

Dwie wystawy krakowskiego fotografa Marcina Ryczka mogą obejrzeć miłośnicy sztuki w Wielkim Jabłku. Jedna będzie miała miejsce w prestiżowej nowojorskiej Agora Gallery na Manhattanie, druga została otwarta w środę w kawiarni Starbucks na Greenpoincie.
Środa 20 sierpnia 2014

Protesty jeszcze się zaostrzą? Kolejna ofiara w Missouri

Policja w Ferguson w USA zatrzymała w nocy wtorku na środę 47 osób. Służby porządkowe podkreślają jednak, że noc i poranek były znacznie spokojniejsze niż w ostatnich dniach. Mimo tego w okolicy Ferguson padły strzały. Policjanci zastrzelili mężczyznę, który – według ich relacji – miał zaatakować ich nożem.
Środa 20 sierpnia 2014

Łódzka “filmówka” na podium

Polska ma kolejny powód do dumy. W rankingu najlepszych szkół filmowych na świecie, polecanych jako miejsca studiów dla młodych amerykańskich filmowców, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Schillera w Łodzi zajęła drugie miejsce.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15