Prenumerata
NYC 04:16 am | WWA 10:16 am
1 USD = 3.7284 PLN
Wtorek 21 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 20 kwietnia 2015

Anne Appelbaum krytykuje Comeya

Publicystka dziennika "Washington Post" Anne Appelbaum skrytykowała szefa FBI Jamesa Comeya za jego wypowiedź o odpowiedzialności za Holocaust. Appelbaum zarzuciła Comeyowi, że nie rozumie historii zagłady Żydów podczas II Wojny Światowej.
Poniedziałek 20 kwietnia 2015

W Nowym Jorku toczy się 9. runda negocjacji handlowych

Unijno-amerykańska umowa handlowa (TTIP) ułatwi życie małym i średnim firmom. Chodzi o takie, które chcą eksportować swoje produkty do Stanów Zjednoczonych – powiedziała komisarz ds. handlu Cecilia Malmstroem.
Niedziela 19 kwietnia 2015

Polski minister finansów w Waszyngtonie o gospodarce

Polski minister finansów Mateusz Szczurek uczestniczy wiosennym szczycie Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Waszyngtonie. Tam chwali się osiągnięciami polskiej gospodarki.
Niedziela 19 kwietnia 2015

Dyrektor FBI oczernia Polaków

Dyrektor FBI James Comey w wystąpieniu podczas obchodów Dnia Pamięci o Holokauście i na łamach "The Washigton Post" oskarżył Polaków o współodpowiedzialność za Holokaust. Przeciwko tej wypowiedzi ostro zareagowała Ambasada RP w Waszyngtonie; władze w Polsce - w tym MSZ, które wezwało ambasadora USA na rozmowę - jak również środowiska polonijne.
Niedziela 19 kwietnia 2015

E-papierosy coraz popularniejsze

Stany Zjednoczone wygrywają walkę z paleniem tytoniu. Coraz więcej młodych Amerykanów sięga jednak po elektroniczne papierosy. Takie są wnioski z raportu opublikowanego w ubiegłym tygodniu przez amerykański rząd.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15