Prenumerata
NYC 12:04 pm | WWA 06:04 pm
1 USD = 3.7638 PLN
Niedziela 29 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 29 marca 2015

Szczególny Gość z Jasnej Góry w Lakewood

W dniach 6-8 marca Jego Ekscelencja ksiądz arcybiskup Wacław Depo, metropolita częstochowski i duchowy opiekun Jasnej Góry, odwiedził parafię St. Mary of the Lake w Lakewood, NJ. W trakcie swej kilkudniowej wizyty ks. arcybiskup uczestniczył w rekolekcjach wielkopostnych i dzielił się swymi przemyśleniami, swoją wiarą, z Polonią.
Sobota 28 marca 2015

Rekolekcje wielkopostne w Yonkers

Bezpośrednim przygotowaniem do świąt wielkanocnych w parafii św. Kazimierza Królewicza w Yonkers (archidiecezja nowojorska), były rekolekcje wielkopostne, które rozpoczęły się 14 marca. Spotkania rekolekcyjne poprowadził ojciec dr Marek Tomczyk, przeor klasztoru ojców paulinów w Warszawie.
Sobota 28 marca 2015

Manhattan traci na popularności

Populacja Wielkiego Jabłka powiększa się, ale wolniej niż w ostatnich latach. Najmniej mieszkańców przybywa na Manhattanie i Staten Island, najwięcej na Brooklynie, a imigranci lubią Queens.
Sobota 28 marca 2015

Ridgewood na małym ekranie

Już od najbliższego wtorku będzie można oglądać nowy serial komediowy, którego akcja dzieje się na Ridgewood. Dwóch głównych bohaterów sitkomu ma polskie korzenie oraz nosi polskie nazwisko – Lewandowski.
Piątek 27 marca 2015

Papież będzie gościł w Białym Domu

Amerykański prezydent Barack Obama wraz z żoną Michelle będą we wrześniu gościć w Białym Domu papieża. To jeden z zaplanowanych punktów wizyty Franciszka w Stanach Zjednoczonych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15