Prenumerata
NYC 07:24 pm | WWA 01:24 am
1 USD = 3.7034 PLN
Piątek 27 lutego 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 27 lutego 2015

Aresztowany za zniszczenie polskiego muralu

Jeden z trzech grafficiarzy-wandali, którzy zdewastowali powstańczy mural na ścianie Polskiego Domu Narodowego "Warsaw" na Greenpoincie, został aresztowany. Policja zna także personalia pozostałych dwóch, a ich zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.
Czwartek 26 lutego 2015

Polskie zapiekanki podbijają Greenpoint

Nowa polska kawiarenka Early, która od połowy lutego działa na Greenpoincie, z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Jej głównymi atutami są dobra kawa, kanapki robione na miejscu, a przede wszystkim zapiekanki.
Czwartek 26 lutego 2015

Gotham City na Ridgewood

W środę polska dzielnica oblegana była przez ekipę filmową kręcącą zdjęcia do kolejnych odcinków popularnego serialu „Gotham”, emitowanego przez telewizję Fox.
Środa 25 lutego 2015

Na Queensie kradną koła

W ostatnim czasie złodzieje upodobali sobie koła samochodowe. Do ich kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu m.in. na Maspeth oraz Howard Beach.
Środa 25 lutego 2015

Internet wolny czy równy?

Na posiedzeniu Federalnej Komisji Łączności w czwartek może rozstrzygnąć się przyszłość internetu na całym świecie. Pytanie, czy ważniejsza okaże się zasada równości i takie samo dla wszystkich prawo dostępu do sieci, czy też wolności – kogo stać na więcej, ten będzie uprzywilejowany.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15