Prenumerata
NYC 04:38 am | WWA 10:38 am
1 USD = 3.7259 PLN
Wtorek 28 lipca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 27 lipca 2015

Minister kultury i dziedzictwa narodowego odwiedziła polonijne placówki kulturalne w USA

Minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska podczas wizyty w USA zapewniła, że placówki kulturalne oraz organizatorzy imprez promujących polską kulturę mogą liczyć na pomoc finansową i wsparcie logistyczne z ministerstwa.
Poniedziałek 27 lipca 2015

CitiBike na Greenpoincie

Już niebawem mieszkańcy polskiej dzielnicy będą mogli korzystać z miejskiej wypożyczalni rowerów. Stacja CitiBike na Greenpoincie pojawi się na początku sierpnia.
Poniedziałek 27 lipca 2015

Nie żyje córka Whitney Houston

Bobbi Kristina Brown zmarła trzy lata po swojej matce, mając zaledwie 22 lata. Od stycznia przebywała w śpiączce, po tym jak znaleziono ją nieprzytomną w wannie.
Poniedziałek 27 lipca 2015

USA może zmienić politykę wobec Korei Północnej

Specjalny wysłannik USA na Półwysep Koreański zasygnalizował możliwe zmiany w polityce amerykańskiej wobec Pjongjangu. Waszyngton jest gotów na ustępstwa, o ile komunistyczna Północ wróci do rozmów o atomie.
Poniedziałek 27 lipca 2015

Oddajemy hołd powstańcom warszawskim

1 sierpnia, tj. w najbliższą sobotę, mija 71. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Z tej okazji m.in. władze stolicy apelują o uczczenie pamięci polskich bohaterów i wzięcie udziału w uroczystościach. Hołd powstańcom oddajemy także w metropolii.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15