Prenumerata
NYC 11:21 pm | WWA 05:21 am
1 USD = PLN
Poniedziałek 19 lutego 2018
RSS: Dołącz do nas:
THE PERECMAN LAW
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 15 lutego 2018

Nie będzie schroniska na Glendale

Przeciwnicy budowy schroniska na pograniczu Gelndale i Ridgewood mogą mówić o sukcesie. Projekt adaptacji starego pofabrycznego obiektu na przytułek dla bezdomnych został całkowicie odrzucony przez miasto.
Czwartek 15 lutego 2018

Tragiczna strzelanina w szkole na Florydzie

Co najmniej 17 osób nie żyje, a kilkanaście jest rannych w wyniku strzelaniny do jakiej doszło w środę w jednej ze szkół średnich na Florydzie. Sprawcą okazał się 19-letni, były uczeń szkoły. Wcześniej został dyscyplinarnie usunięty z placówki.
Wtorek 13 lutego 2018

Ciało młodej Polki znalezione w rzece

Przedstawiciele Bogota Police poinformowali, że wyłowione w niedzielę, 11 lutego,  z Hackensack River ciało, należy do poszukiwanej od połowy grudnia 26-letniej Sylvii Lubak. Na razie nie jest wiadomo dlaczego młoda kobieta wpadła do rzeki. Trwa śledztwo w tej sprawie.
Wtorek 13 lutego 2018

Paczki zamiast bonów żywnościowych

Zgodnie z najnowszą propozycją administracji Donalda Trumpa, część osób które korzystają z tzw. bonów żywnościowych, zamiast pieniędzy otrzymywałaby paczki z określonymi produktami spożywczymi. Na przykład mlekiem, owocami i warzywami w puszkach czy masłem orzechowym. Taka zamiana miałaby dać oszczędności w budżecie w wysokości nawet 100 mld dolarów w ciągu 10 lat.
Poniedziałek 12 lutego 2018

Kolejne dziecko ofiarą grypy

Do czterech wzrosła liczba dzieci, które zmarły w metropolii nowojorskiej z powodu pogrypowych powikłań. Sezon chorobowy trwa od października do maja. Przedstawiciele Wydziału Zdrowia i Higieny apelują do rodziców, by zaszczepili swoje pociechy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15