Prenumerata
NYC 07:24 pm | WWA 01:24 am
1 USD = 3.9072 PLN
Środa 31 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Środa 31 sierpnia 2016

Jak Polskę widzą amerykańskie media?

W sobotę, 24 września, w Nowym Jorku odbędzie się sympozjum na temat kształtowania wizerunku Polski w mediach. Organizatorem spotkania pt. "Poland Udner the Lens" jest Amerykańsko-Polska Rada Doradcza (APAC) – organizacja z siedzibą w Waszyngtonie, której celem jest budowanie silnej politycznie Polonii.
Środa 31 sierpnia 2016

Internetowe seminarium o edukacji dzieci

"Edukacja poprzez sztukę i kształtowanie aktywnej twórczo osobowości w polonijnej szkole z perspektywy wielokulturowości" – to temat bezpłatnego webinarium organizowanego przez Fundację Dobra Polska Szkoła oraz Fundację Edukacja dla Demokracji.
Poniedziałek 29 sierpnia 2016

US Open po polsku

Światowej sławy polskie gwiazdy tenisa, które przyjechały do Nowego Jorku na wielkoszlemowy turniej, pojawiły się na dorocznym spotkaniu US Open Goes Polish, które odbyło się w studiu Inglota na Manhattanie. Tam też zawodniczki i zawodnicy wzięli udział w aukcji na rzecz Radosław Szymanik Tennis Foundation, której misją jest wsparcie młodych tenisistów.
Sobota 27 sierpnia 2016

Przygotowania do 2. Polonijnego Dnia Dwujęzyczności

Już za niecałe dwa miesiące odbędzie się druga edycja nowego święta obchodzonego przez emigrantów na całym świecie – Polonijnego Dnia Dwujęzyczności. Jego pomysłodawcy zachęcają wszystkich do czynnego włączenia się w jego obchody oraz organizację.
Czwartek 25 sierpnia 2016

Dni Poradnictwa ZUS już w październiku

W dniach od 4 do 6 października w nowojrskiej metropolii gościć będą eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) i na spotkaniach z Polonią odpowiadać będą na pytania dotyczące świadczeń emerytalnych.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15