Prenumerata
NYC 06:02 pm | WWA 11:02 pm
1 USD = 3.3777 PLN
Piątek 31 października 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Piątek 31 października 2014

Relikwie św. Jana Pawła II u św. Macieja na Ridgewood

Kropla krwi św. Jana Pawła II, znajdująca się w specjalnym relikwiarzu, została podarowana przez ks. kardynała Stanisława Dziwisza wiernym z parafii św. Macieja na Ridgewood. Msza święta, związana z wprowadzeniem relikwii do kościoła, odprawiona została w czwartek wieczorem.
Piątek 31 października 2014

Prace Jana Lebensteina na Manhattanie

Do 13 listopada w Nowym Jorku można oglądać prace polskiego malarza i grafika Jana Lebensteina. Wystawa zorganizowana jest w Polskim Instytucie Naukowym "PIASA" na Manhattanie.
Piątek 31 października 2014

Na boisku i na zabawie

Klub Sportowy Wisła powstał w 1952 roku z inicjatywy młodych polskich emigrantów, w większości byłych żołnierzy, którzy po wojnie przyjechali do USA z różnych zakątków świata. Pierwszym prezesem wybrany został Czesław Brooks Borzymowski.
Piątek 31 października 2014

Instytut Piłsudskiego już oficjalnie na Greenpoincie

Uroczyste podpisanie dokumentów dotyczących wynajmu pomieszczeń Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej przez Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce przypieczętowało przeprowadzkę tej organizacji na Greenpoint. Zarząd Unii chce dalszego zacieśnienia współpracy, nie wyklucza także wciągnięcia Instytutu na listę swoich sponsorów.
Piątek 31 października 2014

Dziecięce halloween z Unknown Biker’s

Polski oddział klubu motocyklowego Unknown Biker's MC organizuje specjalną zabawę halloweenową dla dzieci. Na milusińskich czeka wiele atrakcji.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15