Prenumerata
NYC 11:59 pm | WWA 05:59 am
1 USD = 3.0724 PLN
Czwartek 24 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Czwartek 24 lipca 2014

Zginęła Donna Starzecki

W sobotę, 19 lipca, zginęła w wypadku drogowym Donna Starzecki, animatorka życia polonijnego w stanie Connecticut. Jej pogrzeb będzie miał miejsce w najbliższy piątek.
Środa 23 lipca 2014

Zaproszenie dla artystów – Sztuka dla serca 2014

Muzeum Polskie w Ameryce z siedzibą w Chicago i Fundacja Dar Serca zapraszają artystów do zgłaszania udziału w czwartej dorocznej wystawie "Sztuka dla serca" (Art For Heart). Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej www.artforheartchicago.org do 1 sierpnia 2014 roku.
Środa 23 lipca 2014

Tydzień blisko Boga i drugiego człowieka

Kolejne wakacje, kolejne oczekiwania i mnóstwo pomysłów jak spędzić czas, co podarować swoim pociechom... Kolejny raz naprzeciw tym oczekiwaniom i wszystkim potrzebom rodziców i ich dzieci wyszedł proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ, ojciec Waldemar Łątkowski, organizując "Wakacje z Panem Bogiem".
Wtorek 22 lipca 2014

Pomocna dłoń dla rozwiedzionych

Doświadczamy cierpienia niemalże nieustannie każdego dnia, w naszej zwykłej, szarej codzienności. Jest to moment pewnego kryzysu, walki i zmagania się z samym sobą! Trudno jest pocieszać tych, którzy przeżywają różne życiowe dramaty. Często po prostu brakuje słów i wobec tej tajemnicy cierpienia czujemy się mali i nieporadni.
Sobota 19 lipca 2014

To także nasze święto…

Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych jest czasem radości nie tylko dla rodowitych Amerykanów, ale także dla tych, którzy znaleźli tutaj nową ojczyznę.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15