Prenumerata
NYC 01:09 pm | WWA 07:09 pm
1 USD = 3.1824 PLN
Środa 27 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Wtorek 26 sierpnia 2014

W przestworza w rajstopach…

Jeszcze do niedawna podróż samolotem była dla mnie fajną przygodą... W tym roku, pod wpływem lekcji pokory, jaką mi zaserwowano, było mniej fajnie. A stało się to pod wpływem strachu przed terroryzmem, który narzucił pewne reguły zachowań.
Poniedziałek 25 sierpnia 2014

Rocznicowe spotkanie przy Pomniku Katyń w Jersey City

Komitet Pamięci Zbrodni Katyńskiej, Stowarzyszenie Weteranów Armii Polskiej – Oddział II oraz Kongres Polonii Amerykańskiej mają zaszczyt zaprosić całą Polonię, weteranów, harcerzy, organizacje polonijne, reprezentantów i przedstawicieli z Polski i USA, na uroczystość przy Pomniku KATYŃ 1940 na Exchange Place w Jersey City, NJ, która odbędzie się 14 września 2014 roku o godz. 13:00.
Sobota 23 sierpnia 2014

Flyboard – nową atrakcją w Nowym Jorku

Dla miłośników sportów wodnych, którzy chcieliby spróbować czegoś ekscytującego, Magda z Piotrkiem proponują w Nowym Jorku flyboard. Jest to nowa atrakcja, zapewniająca dużą dawkę niesamowitych wrażeń. Przyciągająca osoby w każdym wieku, które chcą oderwać się od codzienności.
Środa 20 sierpnia 2014

Dwie nowojorskie wystawy Marcina Ryczka

Dwie wystawy krakowskiego fotografa Marcina Ryczka mogą obejrzeć miłośnicy sztuki w Wielkim Jabłku. Jedna będzie miała miejsce w prestiżowej nowojorskiej Agora Gallery na Manhattanie, druga została otwarta w środę w kawiarni Starbucks na Greenpoincie.
Środa 20 sierpnia 2014

Pozostawił żonę w ciąży

Nowojorska policja poszukuje sprawcy wypadku na Maspeth, w wyniku którego zginął 32-letni Polak, Karol Grzegorczyk. Jednocześnie śledczy proszą o kontakt wszystkich świadków tego tragicznego zdarzenia.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15