Prenumerata
NYC 11:45 pm | WWA 05:45 am
1 USD = 3.9624 PLN
Sobota 02 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 01 lipca 2016

Rusza budowa Muzeum Żołnierzy Wyklętych

Prace nad Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL ruszyły pełną parą. Do końca przyszłego roku areszt przy Rakowieckiej w Warszawie, gdzie powstanie Muzeum, opuści ostatni osadzony.
Piątek 01 lipca 2016

Będzie komisja śledcza ds. Amber Gold

Komisja śledcza w sprawie afery Amber Gold powstanie jeszcze przed sejmową przerwą wakacyjną. Według rzeczniczki klubu PiS Beaty Mazurek, komisja ma pokazać "mechanizmy wyłudzania pieniędzy od Polaków za rządów Platformy i PSL-u".
Piątek 01 lipca 2016

Kanada wyśle wojska na wschód Europy

Kanada wyśle swoich żołnierzy do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Potwierdzili to przedstawiciele ministerstwa obrony w Ottawie. Tym samym znane są już wszystkie kraje, które będą odpowiadać za bataliony NATO, strzegące bezpieczeństwa wschodniej flanki Sojuszu.
Czwartek 30 czerwca 2016

Nowa rekonstrukcja ostatnich minut lotu Tu-154

Szef MON zapowiedział przełom w badaniu katastrofy smoleńskiej. Powołana przez niego  podkomisja pow ma przedstawić ostatnie sekundy lotu Tu-154 - "To pokaże, że byliśmy okłamywani przez lata" - powiedział Antoni Macierewicz.
Czwartek 30 czerwca 2016

Nowa ustawa o TK

Sejmowa komisja sprawiedliwości przyjęła projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Jest to propozycja PiS oparta na ustawie, która obowiązywała w latach 1997-2015 i która - jak podkreślają autorzy - nie budziła większych wątpliwości konstytucyjnych ani społecznych. Komisja odrzuciła wszystkie istotne poprawki zgłoszone przez opozycję.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15