Prenumerata
NYC 06:23 am | WWA 11:23 am
1 USD = 3.9644 PLN
Czwartek 23 marca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Środa 22 marca 2017

Nocna narada przed spotkaniem w Rzymie

Ponad 2,5 godziny trwało wieczorne, robocze spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premier Beatą Szydło dotyczące polityki europejskiej. W spotkaniu uczestniczyli też minister do spraw europejskich Konrad Szymański i prezydencki minister do spraw polityki zagranicznej Krzysztof Szczerski.
Wtorek 21 marca 2017

Bank Światowy chwali Polskę

Bank Światowy chwali polską gospodarkę. W opublikowanym raporcie "Lekcje z Polski, Wnioski dla Polski" wskazano, że rozwój gospodarczy Polski w ostatnich latach okazał się ogromnym sukcesem. Zaznaczono jednak, że potrzebne są dalsze reformy.

Wtorek 21 marca 2017

Zdrada dyplomatyczna Tuska

Do Prokuratury Krajowej wpłynęło w poniedziałek po południu zawiadomienie szefa MON Antoniego Macierewicza ws. tzw. zdrady dyplomatycznej. Zawiadomienie ma związek z katastrofą smoleńską z 10 kwietnia 2010 roku, a dotyczy także badania jej przyczyn i okoliczności.

Wtorek 21 marca 2017

Prezydent pisze do ministra

Prezydent Andrzej Duda wysłał do ministra obrony narodowej dwa pisma, w których prosi o informację na temat realizacji decyzji podjętych podczas lipcowego szczytu NATO oraz obsadzenie stanowisk attaché wojskowych w kluczowych państwach.

Poniedziałek 20 marca 2017

Książeczka do głosowania pozostanie?

Państwowa Komisja Wyborcza skłania się ku pomysłowi, by kartą do głosowania pozostała tak zwana książeczka. Jednocześnie PKW nadal prowadzi konsultacje dotyczące kształtu kart wyborczych. Testowany jest również system informatyczny, który ma usprawnić proces liczenia głosów.

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15