Prenumerata
NYC 08:29 pm | WWA 02:29 am
1 USD = 3.6674 PLN
Wtorek 28 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 27 kwietnia 2015

To jest polityczna decyzja

Grupa rosyjskich motocyklistów związanych z organizacją Nocne Wilki nie została wpuszczona na terytorium Polski. Z decyzją Straży Granicznej nie zgadzają się polscy i polonijni motocykliści. Polscy bikersi w ramach pomocy odwiedzą miejsca, które planowali upamiętnić ich rosyjscy koledzy. Z europejskimi motocyklistami solidaryzują się członkowie polonijnych klubów zrzeszających sympatyków dwóch kółek, którzy obawiają się także, iż decyzja ta zaszkodzi Rajdowi Katyńskiemu.
Poniedziałek 27 kwietnia 2015

Airbus zapowiada inwestycje

Zwycięzca w przetargu śmigłowcowym obiecuje nowe miejsca pracy w Polsce. Do tego linia produkcyjna w Łodzi, w ramach ścisłej współpracy z WZL-1.
Poniedziałek 27 kwietnia 2015

Koniec procesu w sprawie CASY

Kontroler z Mirosławca, oskarżony w związku z katastrofą wojskowej CASY, został ostatecznie uniewinniony. Sąd Najwyższy oddalił kasację prokuratury wojskowej, która zarzucała sądom niższej instancji błędy proceduralne.
Niedziela 26 kwietnia 2015

Polska Razem za Dudą

Polska Razem – Zjednoczona Prawica poparła kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta. W Warszawie odbył się pierwszy kongres tej partii.
Piątek 24 kwietnia 2015

Władysław Bartoszewski nie żyje

Profesor Władysław Bartoszewski nie żyje. Były więzień Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej, historyk, działacz społeczny i dyplomata zmarł w warszawskim szpitalu w wieku 93 lat.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15