Prenumerata
NYC 06:20 am | WWA 12:20 pm
1 USD = 3.3112 PLN
Wtorek 30 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 29 września 2014

Znieważył Owsiaka, ale kary nie będzie

Sąd w Złotoryi uznał, że bloger MatkaKurka jest winny znieważenia, ale nie zniesławienia Jurka Owsiaka. Tym samym uznał, że Piotr K. obraził prezesa WOŚP, ale nie poniżył czy pomówił. Sędzia odstąpił również od wymierzenia kary.
Poniedziałek 29 września 2014

NIK: mierna ocena “Wyprawki szkolnej”

"Pieniądze z rządowego programu 'Wyprawka szkolna' nie są w pełni wykorzystywane, bo rodzicom są stawiane zbyt biurokratyczne wymogi" – uważa prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski. W efekcie blisko połowa pieniędzy przeznaczonych na jego realizację pozostała niewykorzystana.
Poniedziałek 29 września 2014

MSW: lawinowo rośnie liczba nielegalnych imigrantów w Polsce

Ukraińcy, Rosjanie, Białorusini i Wietnamczycy stanowią największą grupę nielegalnych imigrantów, którzy regularnie przekraczają polską granicę. Część z nich zostaje w kraju, większość jedzie dalej na zachód. Powód w większości jest taki sam – trudna sytuacja materialna lub zagrożenie regionalnymi konfliktami zbrojnymi.
Niedziela 28 września 2014

Koniec strajku w kopalni Kazimierz-Juliusz

Po 12 godzinach negocjacji jest porozumienie. Górnicy z kopalni Kazimierz-Juliusz w Sosnowcu kończą swój protest.
Sobota 27 września 2014

Kolejny sukces polskiego producenta kosmetyków - Inglot podbija Broadway

Polska firma kosmetyczna Inglot zacieśnia współpracę z producentami broadwayowskich spektakli. Po sukcesie związanym z musicalem "Pippin" oraz "The Lion King" zamówienie na kolekcje kosmetyków dostosowanych do potrzeb teatralnych złożyli producenci spektaklu "Mamma Mia!"
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15