Prenumerata
NYC 12:23 pm | WWA 05:23 pm
1 USD = 3.9461 PLN
Piątek 24 marca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 24 marca 2017

Ważą się losy Obamacare w Kongresie

Amerykańscy Republikanie próbują przeforsować w Kongresie ustawę, która wprowadzi w USA nowy system ubezpieczeń zdrowotnych. Autorzy ustawy natrafili jednak na opór konserwatystów i losy ustawy nie są jasne. Pierwsze głosowanie odbędzie się dziś w Izbie Reprezentantów.
Piątek 24 marca 2017

Stany Zjednoczone zaostrzają procedury wizowe także dla Polaków

Amerykański rząd zaostrzył procedury weryfikowania obcokrajowców, którzy chcą odwiedzić Stany Zjednoczone. Według wytycznych Departamentu Stanu, przeszłość osób ubiegających się o wizy do USA będzie dokładniej weryfikowana, co prawdopodobnie spowolni proces wydawania wiz.
Czwartek 23 marca 2017

Nowy most Kościuszki połączył Brooklyn z Queensem • Flaga zatrzepotała na ostatniej belce

Pierwsza część nowego mostu Kościuszki połączyła już Brooklyn z Queensem. Historyczny moment montażu ostatniej belki odbył się w ubiegłym tygodniu. Wraz z nią na konstrukcji zatrzepotała amerykańska flaga.
Czwartek 23 marca 2017

Zapłacimy za plastikowe reklamówki?

Gubernator Andrew Cuomo powołał specjalną grupę New York State Plastic Bag Task Force, której zadaniem będzie analiza sytuacji związanej z plastikowymi i papierowymi torbami, wykorzystywanymi do pakowania zakupów w sklepach.
Czwartek 23 marca 2017

Płacimy więcej za metro, autobusy i tunele

W niedzielę, 19 marca, wzrosły opłaty za miesięczne i tygodniowe karty MTA oraz Metro-North i LIRR, a także za korzystanie z mostów i tuneli.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15