Prenumerata
NYC 05:41 pm | WWA 11:41 pm
1 USD = 3.0872 PLN
Piątek 25 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 25 lipca 2014

Seremet z falą krytyki

Posłowie krytykują prokuratora generalnego za przeszukania u Jana Burego. W piątek podczas wystąpienia na ten temat w Sejmie Andrzej Seremet mówił, że podczas akcji sprzed dwóch tygodni nie odnaleziono materiałów, które miałyby znaczenie dla czynności prowadzonych w sprawie korupcji na Podkarpaciu.
Piątek 25 lipca 2014

Repatriacja zamiera

W tym roku do Małopolski przyjechały tylko trzy osoby z Kazachstanu. Tymczasem Związek Repatriantów Rzeczypospolitej Polskiej szacuje, że do Polski chciałoby powrócić prawie 20 tysięcy potomków zesłańców. Nie wszyscy przyznają się do pochodzenia polskiego, bo obawiają się utraty pracy.
Piątek 25 lipca 2014

Szokujące wyznanie byłego doradcy Putina. Samolot miał być polski?

Były doradca Władimira Putina Andriej Iłłarionow w wywiadzie dla polskich mediów twierdzi, że lecącego z Amsterdamu malezyjskiego boeinga zestrzelono na rozkaz z Moskwy, a jako cel ataku brano również pod uwagę polski samolot.
Piątek 25 lipca 2014

Kolejny bohater upamiętniony

Kolejny bohater Polskiego Państwa Podziemnego uhonorowany na wojskowych Powązkach. W kwaterze Polski Walczącej odsłonięto tablicę upamiętniającą pułkownika Edmunda Banasikowskiego, pseudonim "Mundek" i "Jeż".
Czwartek 24 lipca 2014

Kiszczak do badania

Biegli lekarze ponownie zbadają generała Czesława Kiszczaka pod kątem jego zdolności do udziału w procesach sądowych. Taką decyzję podjął Sąd Apelacyjny w Warszawie.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15