Prenumerata
NYC 06:21 pm | WWA 12:21 am
1 USD = 3.7638 PLN
Niedziela 29 marca 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Niedziela 29 marca 2015

Franciszek pojawi się na krakowskich Błoniach

Krakowskie Błonia oraz Brzegi na pograniczu Krakowa i Wieliczki – to miejsca, gdzie Franciszek spotka się z młodzieżą. Papież przybędzie do Polski 28 lipca 2016 roku.
Niedziela 29 marca 2015

Srebrnoustna Bieńkowska

Po raz dziewiętnasty radiowa Trójka nagrodziła polityków, którzy zasłynęli najbardziej charakterystycznymi i niebanalnymi wypowiedziami. W tym roku bezapelacyjnie wygrała Elżbieta Bieńkowska.
Piątek 27 marca 2015

11 kandydatów rywalizuje o fotel prezydenta RP. Kto powalczy o nasze głosy?

W Polsce 11 komitetów dostarczyło do Państwowej Komisji Wyborczej po przynajmniej sto tysięcy podpisów poparcia. Tymczasem na sześć tygodni przed wyborami prezydenckimi, w których weźmie udział również amerykańska Polonia, wciąż brakuje rejestrów osób uprawnionych do głosowania za granicą.
Piątek 27 marca 2015

Nowe ustalenia Prokuratury Wojskowej w sprawie katastrofy Tu-154M

Naczelna Prokuratura Wojskowa chce postawić zarzuty rosyjskim kontrolerom lotu. Śledczy za katastrofę pod Smoleńskiem obwiniają również pilotów prezydenckiego samolotu. Prokuratorzy nie wykluczają uwzględnienia w śledztwie informacji podawanych przez Juergena Rotha, który dowodzi tezy o zamachu.
Czwartek 26 marca 2015

Wzmocnią obronę na wschodzie Polski

Armia na wschodzie Polski zostanie wzmocniona. Deklarację ministra obrony Tomasza Siemoniaka sprzed kilku miesięcy podtrzymuje wiceszef resortu Czesław Mroczek. Minister zadowolony jest także z decyzji amerykańskich żołnierzy, który od kilku dni pokazują swoją siłę przejazdem – tzw. Marszem Dragonów”.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15