Prenumerata
NYC 03:54 pm | WWA 09:54 pm
1 USD = 3.3421 PLN
Czwartek 23 października 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 23 października 2014

Kanadyjczycy nie dadzą się zastraszyć

Dzień po ataku terrorystycznym w Ottawie otwarto gmach kanadyjskiego parlamentu. Policja poinformowała tymczasem, że napastnik, który zastrzelił w środę żołnierza działał samodzielnie.
Czwartek 23 października 2014

W Brukseli o klimacie

Ważą się losy unijnej polityki energetyczno-klimatycznej do roku 2030. W Brukseli rozpoczęło się spotkanie przywódców państw i rządów w tej sprawie.
Czwartek 23 października 2014

Państwo Islamskie – najbogatsi terroryści świata

Państwo Islamskie najbogatszą organizacją terrorystyczną świata. Miesięcznie czerpie dochody w wysokości kilkudziesięciu milionów dolarów z okupów i nielegalnej sprzedaży ropy – oświadczył amerykański podsekretarz stanu do spraw terroryzmu i wywiadu finansowego, David Cohen.
Środa 22 października 2014

Amerykanie pomogli… islamistom

Turecki prezydent Recep Erdogan skrytykował Stany Zjednoczone za zrzucenie broni i amunicji walczącym w syryjskim mieście Kobani. Według niego było to złe, ponieważ część sprzętu zamiast do Kurdów trafiła do islamistów.
Środa 22 października 2014

Terroryści zaatakowali w Ottawie

Uzbrojony mężczyzna został zastrzelony w budynku kanadyjskiego parlamentu w Ottawie. Wcześniej doszło tam do strzelaniny, w wyniku której ranny został kanadyjski żołnierz, który zmarł w szpitalu. Jeśli potwierdzi się wersja o terroryzmie, będzie to niebezpieczny sygnał – twierdzą eksperci.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15