Prenumerata
NYC 09:44 pm | WWA 03:44 am
1 USD = 3.5940 PLN
Wtorek 17 października 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 16 października 2017

Kolejna amerykańska inwestycja w Polsce

Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki w niedzielę zakończył wizytę w Waszyngtonie, gdzie brał udział w jesiennym szczycie Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego. Efektem podróży wicepremiera za Ocean jest nowa amerykańska inwestycja w Polsce oraz zakończenie korzystania przez nasz kraj z nadzwyczajnych zabezpieczeń kredytowych MFW.

Czwartek 12 października 2017

Morawiecki z wizytą w USA

Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki w trakcie wizyty w Stanach Zjednoczonych, dokąd udaje się w czwartek po południu, odbędzie m.in. szereg spotkań inwestorskich i biznesowych.
Środa 11 października 2017

Dodatkowe dokumenty obciążające Tuska

Ministerstwo Obrony Narodowej przekazało do Prokuratury Krajowej dodatkowe dokumenty związane z zawiadomieniem z 17 marca 2017 roku o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej przez Donalda Tuska. MON informuje o tym na stronie internetowej.
Wtorek 10 października 2017

Szefowa PISF odwołana

Minister kultury odwołał Magdalenę Srokę z funkcji dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Jak podano na stronie resortu, przyczyną odwołania dyrektor PISF z pełnionej funkcji jest naruszenie podstawowych obowiązków na zajmowanym stanowisku oraz naruszenie przepisów prawa w związku z listem dyrektor PISF do Christophera J. Dodda, prezesa Stowarzyszenia Filmów Cyfrowych w USA.
Poniedziałek 09 października 2017

Polska awansowała na mistrzostwa świata

Reprezentacja Polski w piłce nożnej awansowała na mistrzostwa świata, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. W ostatnim meczu fazy grupowej eliminacji podopieczni Adama Nawałki wygrali na stadionie PGE Narodowym w Warszawie z Czarnogórą 4:2.

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15