Prenumerata
NYC 06:18 pm | WWA 12:18 am
1 USD = 3.7602 PLN
Wtorek 01 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Wtorek 01 września 2015

Bury czeka na prokuraturę

Na jaw wychodzą kolejne ustalenia śledczych i nagrania rozmów pomiędzy czołowym politykiem PSL Janem Burym a szefem Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofem Kwiatkowskim. Ten drugi już zrezygnował z immunitetu, lecz polityk PSL czeka z decyzją na wniosek prokuratury.
Wtorek 01 września 2015

Francuskie śmigłowce coraz bliżej

Ministerstwo obrony zrobiło kolejny krok w kierunku podpisania umowy na zakup śmigłowców dla naszej armii. MON chce kupić 50 wielozadaniowych śmigłowców, a do ostatniego etapu przetargu zakwalifikował się tylko koncern Airbusa oferujący maszyny Caracal.
Wtorek 01 września 2015

Raptory zawitały do Polski

Nowoczesne myśliwce F-22 przyleciały na manewry do Polski. Amerykanie mają wziąć udział w ćwiczeniach z polskimi F-16. Jak wcześniej informował Pentagon, samoloty F-22 w Europie mają stanowić element odstraszający wobec agresywnych działań Rosji.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

“Ludzie Solidarności pokonali komunizm”

To Solidarność przełamała impas komunizmu – podkreślił Andrzej Duda podczas uroczystości 35. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w Szczecinie. Z kolei w Gdańsku prezydent mówił o potrzebie kierowania się przez państwo zasadami sprawiedliwości społecznej.
Poniedziałek 31 sierpnia 2015

Marsz po JOW-y

Zwolennicy jednomandatowych okręgów wyborczych pojawili się na ulicach Warszawy. Okazją był siódmy Ogólnopolski Marsz po JOW-y.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15