Prenumerata
NYC 07:19 am | WWA 01:19 pm
1 USD = 3.0742 PLN
Wtorek 22 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 21 lipca 2014

Sikorski: Polska nie jest bezpieczna

"Wojna na Ukrainie zagraża całej Europie. Polska nie może czuć się bezpieczna" – ostrzega Radosław Sikorski w wywiadach udzielonych dla niemieckiego "Welt am Sonntag" i hiszpańskiego dziennika "ABC".
Poniedziałek 21 lipca 2014

Zażalenie “Wprost” odrzucone

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ odrzucił dwa zażalenia złożone przez redaktora naczelnego tygodnika "Wprost" Sylwestra Latkowskiego w sprawie tzw. afery podsłuchowej. Dotyczyły one wydania przez prokuraturę postanowienia o żądaniu przekazania nagrań Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i o przeszukaniu redakcji "Wprost".
Poniedziałek 21 lipca 2014

Profesor Chazan z wypowiedzeniem

Profesor Bogdan Chazan nie jest już dyrektorem szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie. Przed południem w poniedziałek urzędnicy stołecznego ratusza wręczyli mu wypowiedzenie i tym samym obowiązki dyrektora szpitala im. Świętej Rodziny przejął jeden z zastępców.
Niedziela 20 lipca 2014

Prawica razem

Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin razem. Przywódcy Prawa i Sprawiedliwości, Polski Razem i Solidarnej Polski podpisali w Warszawie porozumienie polityczne jednoczące prawicę.
Niedziela 20 lipca 2014

Macierewicz: to zbrodnia wojenna Rosji

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz na antenie Telewizji Republika ocenił zestrzelenie samolotu pasażerskiego linii lotniczych Malaysian Airlines nad terytorium Ukrainy jako "zbrodnię wojenną Rosji". Jego zdaniem ta katastrofa ma swoją analogię do tej z 10 kwietnia 2010 roku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15