Prenumerata
NYC 03:07 pm | WWA 09:07 pm
1 USD = 3.7689 PLN
Piątek 28 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 27 sierpnia 2015

Kolejna tragedia imigrantów: 50 osób mogło udusić się w ciężarówce

Mogło być ich dwudziestu, ale mogło też – pięćdziesięciu. W opuszczonej ciężarówce, zaparkowanej na poboczu autostrady we wschodniej Austrii, znaleziono ciała imigrantów. Były w tak złym stanie, że policja na razie nie może podać ich dokładnej liczby.
Czwartek 27 sierpnia 2015

Brytyjskie spory o przyjezdnych

Brytyjski urząd statystyczny ujawnił, że w zeszłym roku liczba nowych imigrantów wyniosła 330 tysięcy – o jedną trzecią więcej niż rok wcześniej.
Czwartek 27 sierpnia 2015

Śmierć “Czekoladowego Magnata”

W centrum Moskwy znaleziono ciało 45-letniego biznesmena z Polski. Kierował on rosyjskim oddziałem szwajcarskiej kompanii czekoladowej "Barry Callebaut". Jego ciało znaleziono w mieszkaniu, które wynajmował.
Czwartek 27 sierpnia 2015

Prezydent Duda w „Bildzie” o uchodźcach

Prezydent Andrzej Duda przekonuje, że Unia Europejska musi zwalczać przyczyny fali imigracji do Europy. W wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Bild” prezy dent zapewnia jednocześnie, że Polska chce być solidarna w sprawie uchodźców.
Środa 26 sierpnia 2015

Uchodźczy kryzys trwa: Merkel wygwizdana, Czesi i Węgrzy szykują wojsko

Co dzień są kolejne ofiary wśród uchodźców próbujących przedostać<\!s>się do Europy. Kryzys związany z napływem imigrantów pogłębia się z godziny na godzinę. Z ostrą reakcję Niemców spotkała się Angela Merkel. Węgierski rząd wręcz zastanawia się nad użyciem armii do ochrony przed imigrantami.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15