Prenumerata
NYC 12:13 am | WWA 06:13 am
1 USD = 3.9747 PLN
Poniedziałek 25 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Piątek 22 lipca 2016

Rosjanie wykluczeni z olimpiady

Rosja nadal będzie bronić interesów swoich sportowców – oświadczył rzecznik Kremla. Dmitrij Pieskow odniósł się w ten sposób do czwartkowego orzeczenia Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego, który usankcjonował decyzję o odsunięciu rosyjskich lekkoatletów od udziału w olimpiadzie w Rio de Janeiro.
Piątek 22 lipca 2016

Pozew przeciw Czechom za śmieci w Polsce

Komisja Europejska pozwała Czechy do unijnego Trybunału Sprawiedliwości za odpady toksyczne wywiezione do Polski. Mimo upomnień władze w Pradze nie usunęły 20 tysięcy ton niebezpiecznych odpadów przywiezionych do naszego kraju.
Czwartek 21 lipca 2016

Stan wojenny w Turcji

Przez trzy miesiące w Turcji będzie obowiązywał stan wojenny. Taką decyzję podjęli turecki prezydent i rząd po tym, jak w ubiegły piątek doszło do nieudanego przewrotu wojskowego. Władze argumentują, że tylko w ten sposób mogą szybciej poradzić sobie z grupami terrorystycznymi.
Środa 20 lipca 2016

Krytyk Rosji zginał w zamachu

W Kijowie w wyniku wybuchu zginął znany białoruski, rosyjski i ukraiński dziennikarz Paweł Szeremet. Samochód, którym jechał, eksplodował na jednej ze stołecznych ulic. Najprawdopodobniej był to zamach.
Wtorek 19 lipca 2016

Dżihadysta zaatakował w Niemczech

Młody mężczyzna zaatakował nożem i siekierą pasażerów pociągu regionalnego w Bawarii w Niemczech. Cztery osoby zostały ranne, w tym trzy ciężko. Napastnik został zastrzelony przez policję. Okazało się, że napastnik działał w imieniu tzw. Państwa Islamskiego.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15