Prenumerata
NYC 11:08 pm | WWA 05:08 am
1 USD = 3.8384 PLN
Piątek 26 sierpnia 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Czwartek 25 sierpnia 2016

Rosja sprawdza gotowość bojową

W Rosji rozpoczęło się kompleksowe sprawdzanie gotowości bojowej armii. Zgodnie z zaleceniem rosyjskiego ministra obrony o ćwiczeniach zostali zawiadomieni zagraniczni wojskowi attache akredytowani w Moskwie.
Czwartek 25 sierpnia 2016

Rośnie bilans ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech

247 zabitych, ponad 400 rannych oraz setki zaginionych – tak wygląda najnowszy bilans środowego trzęsienia ziemi w centralnych Włoszech. Ekipy ratownicze przeszukują gruzowiska, by wydobyć na powierzchnię żywe osoby. Wciąż dochodzi do wstrząsów wtórnych
Środa 24 sierpnia 2016

Mocny polski akcent na święcie niepodległości Ukrainy

Na Ukrainie w środę odbyły się uroczystości z okazji 25. rocznicy odzyskania przez ten kraj niepodległości. W Kijowie przez centrum miasta przeszła parada wojskowa. Na trybunie honorowej obok prezydenta Petra Poroszenki defiladzie przyglądał się Andrzej Duda. Uczestniczył on w uroczystościach na zaproszenie ukraińskiego prezydenta.
Środa 24 sierpnia 2016

Tragiczne trzęsienie ziemi we Włoszech

Co najmniej 63 osoby zginęły w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Najbardziej dotknięty jest obszar na pograniczu regionów Marche, Lacjum, Umbrii i Abruzji. Trwa akcja ratunkowa, pod gruzami wciąż są uwięzieni ludzie. Polskie MSZ nie ma informacji o tym, by w wyniku trzęsienia ucierpieli Polacy.
Wtorek 23 sierpnia 2016

“Niezłomne braterstwo” przy polskiej granicy

Na Białorusi rozpoczęły się manewry poradzieckiej Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym /ODKB/. Ćwiczenia o kryptonimie "Niezłomne braterstwo" odbywają się na poligonie Obóz Leśnowski pod Baranowiczami, a więc niedaleko polskiej granicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15