Prenumerata
NYC 10:56 pm | WWA 04:56 am
1 USD = 3.9747 PLN
Czwartek 27 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 26 października 2016

Gorzkie słowa wobec Rady Europejskiej

Europosłowie krytykują Radę Europejską za niemożność podejmowania szybkich decyzji. Parlament Europejski oceniał wyniki unijnego szczytu. W debacie uczestniczyli przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.
Środa 26 października 2016

Rosja się zbroi

Rosja wzmacnia Flotę Bałtycką stacjonującą w Kaliningradzie. Dołączą do niej dwa małe okręty wyposażone w pociski manewrujące dalekiego zasięgu. To reakcja Moskwy na rozwój sił NATO w regionie – podał rosyjski dziennik "Izwiestia".
Wtorek 25 października 2016

Wojska NATO w Polsce od stycznia

Na początku roku wojska NATO zostaną rozmieszczone w Polsce i krajach bałtyckich. Szef sojuszu powiedział, że odbędzie się to zgodnie z postanowieniami szczytu w Warszawie.
Poniedziałek 24 października 2016

Polsko-białoruskie otwarcie

Wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki uważa, że jest wiele pól do współpracy polsko-białoruskiej. Swoją jednodniową wizytę w Mińsku rozpoczął od rozmów z prezydentem Aleksandrem Łukaszenką. Obaj politycy zgodnie podkreślili, że wymiana handlowa jest najlepszą drogą do pogłębienia współpracy – również w obszarach innych niż gospodarczej.
Poniedziałek 24 października 2016

Belgijskie “nie” dla CETA

Belgia nie zgadza się na podpisanie umowy handlowej z Kanadą. Taką informację przekazał premier Charles Michel przewodniczącemu Rady Europejskiej Donaldowi Tuskowi. Powodem jest weto Walonii, jednego z belgijskich regionów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15