Prenumerata
NYC 09:20 pm | WWA 03:20 am
1 USD = 3.7736 PLN
Czwartek 02 kwietnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Środa 01 kwietnia 2015

10. rocznica śmierci Jana Pawła II: to był święty naszych czasów

W czwartek przypada 10. rocznica śmierci świętego naszych czasów – Jana Pawła II. O tym wydarzeniu nie zapomniano ani w Watykanie, ani w Polsce, ani w USA. Postaci Ojca Świętego poświęcamy dużą część czwartkowego wydania "Nowego Dziennika".
Środa 01 kwietnia 2015

Pomnik za pomnik: Rosjanie stawiają warunki w sprawie monumentu pod Smoleńskiem

Rosjanie postawili warunki w sprawie budowy pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. W Moskwie rozmawiali na ten temat ambasador RP Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz i rosyjski minister kultury Władimir Medinski.
Środa 01 kwietnia 2015

Lufthansa pomoże rodzinom ofiar

Władze linii lotniczych Lufthansa zapowiadają pomoc dla rodzin ofiar katastrofy airbusa. Zginęło w niej 150 osób. Samolot linii Germanwings, należących do koncernu Lufthansa, rozbił się po tym, jak jeden z pilotów celowo obniżył lot, doprowadzając do katastrofy.
Środa 01 kwietnia 2015

Sprawa zabójstwa Niemcowa: uniewinnieni, ale posiedzą dalej

Moskiewski Sąd Miejski unieważnił decyzję o aresztowaniu trzech z pięciu podejrzanych o zabójstwo Borysa Niemcowa. Jednak nie wyjdą oni na wolność do czasu, aż sąd ponownie nie rozpatrzy wniosku Komitetu Śledczego o ich tymczasowe aresztowanie.
Wtorek 31 marca 2015

Ważą się losy porozumienia z Iranem

Tylko godziny pozostały we wtorek do zakończenia kolejnej rundy negocjacji w sprawie ograniczenia irańskiego programu nuklearnego w zamian za zniesienie sankcji. Plan zawarcia takiego układu jest ostro krytykowany w Stanach Zjednoczonych przez republikanów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15