RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 10 stycznia 2018

Powstał Legia Fan Club USA

W Nowym Jorku powstał fanklub Legii Warszawa. Jest to zarazem pierwsza tego typu inicjatywa kibiców obecnego mistrza Polski poza granicami kraju.
Niedziela 07 stycznia 2018

“Lewy” w cieniu Stocha

To był wielki dzień dla Kamila Stocha. Po raz drugi z rzędu triumfował on w Turnieju Czterech Skoczni, a wieczorem wygrał 83. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" na najlepszego polskiego sportowca 2017 roku. Doceniono też innych skoczków i trenera Stefana Horngachera.
Sobota 06 stycznia 2018

Król czterech skoczni

Kamil Stoch w wielkim stylu zwyciężył w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi w historii zawodnik – po Niemcu Svenie Hannawaldzie – triumfował na wszystkich czterech obiektach. W sobotę przypieczętował sukces w austriackim Bischofshofen i został liderem Pucharu Świata. Za nim w końcowej klasyfikacji uplasowali się Niemiec Andreas Wellinger i Norweg Anders Fannemel.
Poniedziałek 01 stycznia 2018

Stoch odpalił fajerwerki

Kamil Stoch w wielkim stylu wygrał dwa pierwsze konkursy 66. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, gdzie wcześniej nie zwyciężał żaden Polak, i awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Drugi na półmetku jest lider PŚ Niemiec Richard Freitag, a trzeci... Dawid Kubacki.
Niedziela 31 grudnia 2017

Zwycięski protest “LDV Comanche”

Chociaż linię mety pierwszy przekroczył australijski jacht "Wild Oats XI", to zwycięzcą 73. edycji regat Sydney-Hobart w czasie bezwzględnym i jednocześnie rekordzistą trasy (1 doba, 9 godzin, 15 minut i 24 sekundy) został "LVD Comanche".