Prenumerata
NYC 11:19 am | WWA 05:19 pm
1 USD = 3.5644 PLN
Środa 20 września 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polonia - Więcej wiadomośći
Sobota 16 września 2017

“Miłość jest najważniejsza” • Ciągły niedosyt poezji Karola Wojtyły

"On nie jest stąd, ona był nam przysłany, światu był przysłany" – tak o św. Janie Pawle II mówił znany aktor i reżyser Krzysztof Kamiński po spektaklu "Miłość jest najważniejsza". Polonia miała okazję zobaczyć go w minioną niedzielę, 10 września, na Brooklynie, NY, oraz w Passaic, NJ.
Piątek 15 września 2017

Ostatnie pożegnanie Władysława Gęślaka

W piątek, 15 września w Parkway Wozniak/Krowicki Gorny Memorial Homes w Clark odbędzie się ostatnie pożegnanie Władysława Gęślaka zasłużonego działacza polonijnego i biznesmana, który zmarł 8 września. Miał 82 lata.
Piątek 15 września 2017

Dolina Krzemowa – przykład do naśladowania

Amerykańscy inwestorzy, przedstawiciele polonijnych biznesów oraz polskich firm działających w USA, a także dziennikarze i zaproszeni goście wzięli udział w spotkaniu z wiceministrem rozwoju Pawłem Chorążym.
Czwartek 14 września 2017

Ridgewood świętowało na Fresh Ponad Road

Kilka tysięcy mieszkańców Ridgewood bawiło się podczas tegorocznej edycji Fresh Pond Road Street Festival. Piękna pogoda i weekendowy czas sprzyjały dobrej zabawie.
Wtorek 12 września 2017

Obraz Danuty Wyszyńskiej w sanktuarium fatimskim

W setną rocznicę Objawień Fatimskich obraz polonijnej malarki Danuty Wyszyńskiej został poświęcony w sanktuarium World Apostolate of Fatima w miejscowości Washington, NJ. Uroczystości oraz mszy św. przewodniczył ordynariusz brooklyński, bp Nicholas DiMarzio.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15