Prenumerata
NYC 05:40 am | WWA 11:40 am
Niedziela 22 lipca 2018
 
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 20 lipca 2018

Polska Fundacja Narodowa szuka agencji PR w Nowym Jorku

Nowy prezes Polskiej Fundacji Narodowej Filip Rdesińki podkreślił, że głównym celem kierowanej przez niego instytucji jest długofalowe budowanie świadomości czym jest Polska i jakie niesie ze sobą wartości. Pomóc ma w tym agencja PR, której nowy prezes szukał w ostatnich dniach m.in w Nowym Jorku.
Środa 18 lipca 2018

Stu lekarzy na stażu w USA

Stu polskich lekarzy wyjedzie na staż do Stanów Zjednoczonych. Pobyt w najlepszych jednostkach naukowych USA na 100-lecie Niepodległości sfinansuje resort zdrowia - powiedział minister Łukasz Szumowski.
Poniedziałek 16 lipca 2018

Dokumenty “Bolka” autentyczne

Instytut Pamięci Narodowej poinformował, że śledztwo w sprawie sfałszowania dokumentów z teczki tajnego współpracownika SB o pseudonimie "Bolek" zostało umorzone. Funkcjonariusze gdańskiej Służby Bezpieczeństwa mieli podrabiać dokumenty na szkodę Lecha Wałęsy, pomiędzy 21 grudnia 1970 roku a 29 czerwca 1974 roku. 

Poniedziałek 16 lipca 2018

Polsko-amerykańskie porozumienie biomedyczne

Polska i Stany Zjednoczone podpisały umowę w zakresie nauk biomedycznych. Sygnatariuszami porozumienia są minister zdrowia Łukasz Szumowski i amerykański sekretarz zdrowia i opieki społecznej Alex Azar.
Piątek 13 lipca 2018

Zgromadzenie Narodowe na Zamku Królewskim

Prezydent Andrzej Duda podczas posiedzenia Zgromadzenia Narodowego podkreślił znaczenie polskiego parlamentaryzmu, kształtującego się przez kilka stuleci. Okazją do wspólnych obrad senatorów i posłów na Zamku Królewskim w Warszawie było 550-lecie polskiego parlamentaryzmu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15