Prenumerata
NYC 10:35 pm | WWA 04:35 am
Piątek 15 lutego 2019
 
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 15 lutego 2019

Stan Borys wraca do zdrowia

Znany i uwielbiany przez amerykańską Polonię artysta niedawno przeszedł udar i sparaliżowany znalazł się na oddziale intensywnej opieki medycznej. Na szczęście Stan Borys pokonał największe zagrożenie dla życia i powoli wraca do zdrowia. Przed legendarnym wokalistą jednak jeszcze kilka miesięcy leczenia i rehabilitacji.
Piątek 15 lutego 2019

Izraelska ambasador wezwana do polskiego MSZ

Strona polska oczekuje jednoznacznego wyjaśnienia słów premiera Benjamina Netanjahu w wypowiedzi cytowanej przez media izraelskie - poinformował wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk. Chodzi o publikację izraelskiego "Jerusalem Post". Gazeta napisała, że podczas pobytu w Warszawie premier Netanjahu powiedział, iż Polacy kolaborowali z nazistami w Holokauście.
Piątek 15 lutego 2019

Przywódcy Polski i USA z wizytą w Muzeum Auschwitz

Prezydent Andrzej Duda z małżonką oraz Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence z małżonką zwiedzili były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. W miejscu zagłady Żydów oraz męczeństwa Polaków i innych narodów oddali hołd ofiarom.
Piątek 15 lutego 2019

Rząd przygotowuje zachęty do powrotów

Przygotowywany jest pakiet zachęt dla Polaków, którzy chcieliby wrócić z emigracji do Polski. Chodzi między innymi o zachęty podatkowe - powiedziała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.
Czwartek 14 lutego 2019

Trwa żałoba narodowa po Janie Olszewskim

Żałoba narodowa po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego obowiązuje w całym kraju od północy 15 lutego do godziny 19:00 w sobotę. W tym czasie nie powinny się odbywać imprezy masowe, ani rozrywkowe. Flagi państwowe będą opuszczone do połowy masztu.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15