Prenumerata
NYC 12:33 pm | WWA 06:33 pm
1 USD = 3.6199 PLN
Poniedziałek 21 sierpnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 21 sierpnia 2017

Polska będzie obserwować rosyjskie ćwiczenia

Nie tylko Polska, ale też Sojusz Północnoatlantycki bacznie się przygląda przygotowaniom do ćwiczeń Zapad'17, które odbędą się w połowie września na Białorusi. Tak mówił na konferencji prasowej wiceszef MON Michał Dworczyk.
Poniedziałek 21 sierpnia 2017

ZDF odmawia przeprosin za “polskie obozy”

Były więzień Auschwitz Karol Tendera domaga się przeprosin od niemieckiej telewizji ZDF za użyte przez nią określenie “Polskie obozy śmierci". Stacja wzbrania się przed wykonaniem w pełni wyroku krakowskiego sądu, który to nakazał. Twierdzi bowiem, że polskie sądy nie są niezależne.
Czwartek 17 sierpnia 2017

Konkursy Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło dwa konkursy związane z publikacjami historyczno-naukowymi. Pierwszy dotyczy promocji historii Polski, a drugi historii polskiej dyplomacji. Prace należy zgłaszać do 15 września br.
Czwartek 17 sierpnia 2017

Szef PiS o relacjach polsko-żydowskich

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński rozmawiał z przedstawicielami środowisk żydowskich w Polsce o relacjach polsko-żydowskich.
Środa 16 sierpnia 2017

Kolejna kobieta oskarża Polańskiego

Pojawiły się kolejne zarzuty wobec Romana Polańskiego o molestowanie seksualne nieletniej. Tym razem oskarżenie sformułowała Amerykanka, która twierdzi, że do zdarzenia doszło na początku lat siedemdziesiątych. 

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15