Prenumerata
NYC 11:54 pm | WWA 05:54 am
1 USD = 3.9411 PLN
Wtorek 31 maja 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 30 maja 2016

Ustępstwa PiS w sprawie TK

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki wierzy w kompromis w sprawie Trybunału Konstytucyjnego i w to, że nie będzie potrzeby odwoływania się przez Polskę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Do mediów wyciekło pismo rządu do wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej.
Poniedziałek 30 maja 2016

Prezydent z wizytą u piłkarzy

Prezydent Andrzej Duda, który w poniedziałek odwiedził w Arłamowie piłkarską reprezentację Polski, przygotowującą się do mistrzostw Europy we Francji, podkreślił, że jest dumny z naszego zespołu. - Cieszę się, że mamy taką drużynę - przyznał.
Piątek 27 maja 2016

Grupa Wyszehradzka zgodna co do obecności NATO

Wzmocnienie flanki wschodniej NATO powinno stać się priorytetem całego sojuszu – powiedział minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Piątek 27 maja 2016

Dekomunizacja Polski na start

W całym kraju zostaną zmienione nazwy budowli, obiektów, dróg, ulic, mostów i placów, które są reliktami komunizmu. Zgodnie z ustawą zakazującą propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego samorządy od momentu jej wejścia w życie będą miały rok, żeby pozbyć się z przestrzeni publicznej nazw nawiązujących do tego okresu.
Czwartek 26 maja 2016

Tajemnicza śmierć oficera SKW

Ciało wysokiego rangą oficera Służby Kontrwywiadu Wojskowego znaleziono w środę wieczorem na terenie powiatu mińskiego.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15