Prenumerata
NYC 10:37 am | WWA 04:37 pm
1 USD = 3.7689 PLN
Sobota 29 sierpnia 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 28 sierpnia 2015

Świętokrzyskie zaprasza amerykańską Polonię

Uzdrowiska w województwie świętokrzyskim kolejny rok z rzędu zachęcają m.in. amerykańską Polonię do przyjazdu i skorzystania z wyjątkowej turystyczno-zdrowotnej oferty. Organizatorzy przekonują, że to znakomita okazja do podreperowania zdrowia i powrotu wspomnieniami do lat dzieciństwa.
Piątek 28 sierpnia 2015

Bury i Kwiatkowski na celowniku CBA

Prokuratura Generalna skierowała do Sejmu wnioski o uchylenie immunitetów prezesowi NIK Krzysztofowi Kwiatkowskiemu i szefowi klubu PSL Janowi Buremu. Chodzi o podejrzenia ustawiania konkursów w centrali i delegaturach Najwyższej Izby Kontroli.
Piątek 28 sierpnia 2015

“Złoty pociąg” oficjalnie odnaleziony

Do ministerstwa kultury wpłynęło oficjalne zawiadomienie o odnalezieniu w Wałbrzychu legendarnego "złotego pociągu" z drogocennym ładunkiem zgromadzonym przez Niemców w czasie II wojny światowej. Ma to być pociąg pancerny o długości ponad 100 metrów. Odkrywcy chcą od państwa 10 procent znaleźnego.
Czwartek 27 sierpnia 2015

Rozmowa Tusk – Kulczyk nagrana

Nie koniec afery podsłuchowej. W czwartek "Gazeta Wyborcza" napisała, że nagrana została rozmowa Donalda Tuska z Janem Kulczykiem w willi szefa rządu przy ulicy Parkowej w Warszawie. Sprzedaż tego nagrania mieli zaoferować byli agenci Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Czwartek 27 sierpnia 2015

Ciężki sprzęt z USA w Polsce od połowy 2016 r.

“Magazyny ciężkiego sprzętu amerykańskich sił zbrojnych powstaną w połowie 2016 r. w północno-wschodniej oraz w zachodniej Polsce” – poinformował Tomasz Siemoniak. Jak dodał wicepremier i szef MON, polsko-amerykańskie rozmowy na ten temat weszły w decydującą fazę.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15