Prenumerata
NYC 05:31 am | WWA 11:31 am
1 USD = 4.0321 PLN
Niedziela 29 listopada 2015
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Sobota 28 listopada 2015

Grzegorz Gustaw mistrzem świata w kulturystyce

W dniach 13-14 listopada 2015 roku, w kompleksie kasyna "Taj Majal" w Atlantic City w stanie New Jersey, odbyły się mistrzostwa świata amatorów i zawodowców w kulturystyce naturalnej kobiet i mężczyzn.
Piątek 27 listopada 2015

Piraci porwali polskich marynarzy

Pięciu polskich marynarzy porwano w piątek u wybrzeży Nigerii. Prawdopodobnie piratom chodzi o okup. Zaatakowana jednostka to drobnicowiec "Szafir", który należy do polskiego armatora EuroAfrica ze Szczecina.
Piątek 27 listopada 2015

Generał Hodges proponuje: utwórzmy wojskową strefę Schengen

Dowódca amerykańskich sił w Europie proponuje utworzenie wojskowej strefy Schengen w krajach NATO. Chodzi o to, by w razie potrzeby wojska Sojuszu mogły być łatwiej przerzucane pomiędzy krajami członkowskimi.
Piątek 27 listopada 2015

Franciszek krytykuje bogatych

Przebywający od środy z pierwszą wizytą w Afryce papież Franciszek pożegnał w piątek Kenię i udał się do Ugandy. Przed odlotem z Nairobi odwiedził tamtejszą dzielnicę biedoty i spotkał się z sierotami – dziećmi osób zmarłych na AIDS.
Piątek 27 listopada 2015

Bulwersujące orzeczenie Rady Etyki Mediów: “polskie obozy” nie drażnią Norwegów

Norweska Rada Etyki Mediów uznała, że określenie „polski obóz koncentracyjny” nie narusza zasad dziennikarskich. Polska się z tym nie zgadza. Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie rozmawiał w tej sprawie z przedstawicielami rządu w Oslo.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15