Prenumerata
NYC 07:18 pm | WWA 01:18 am
1 USD = 3.074 PLN
Wtorek 22 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Wtorek 22 lipca 2014

Świat według Rosjan

Rosja konsekwentnie utrzymuje, że za tragedią boeinga 777 stoją wojska Ukrainy. Oskarża Zachód o prowadzenie przeciwko niej wojny informacyjnej. Takiego stanowiska Moskwa trzyma się od dnia katastrofy i nie zmienia swojej wersji wydarzeń, konsekwentnie przekonując do niej swoich obywateli.
Wtorek 22 lipca 2014

Czarne skrzynki do Malezji, ciała do Holandii: Rutte apeluje o śledztwo

Władze Malezji zapowiedziały, że jej eksperci przetrzymają czarne skrzynki zestrzelonego nad Ukrainą boeinga do czasu utworzenia międzynarodowego zespołu dochodzeniowego. Taką deklarację złożył premier Malezji Nadżib Razak.
Niedziela 20 lipca 2014

Rosjanie ukrywają dowody w sprawie katastrofy

Rosjanie we współpracy z separatystami na wschodzie Ukrainy starają się ukryć część śladów katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych. USA ostro skrytykowały fakt nie zabezpieczenia miejsca katastrofy. Waszyngton ponownie apeluje o umożliwienie ekspertom dostępu do szczątków maszyny.
Niedziela 20 lipca 2014

Wypadek polskiego autobusu pod Dreznem

Niemiecka policja przesłuchała kierowcę polskiego autobusu, który uczestniczył w tragicznym wypadku pod Dreznem. Zginęło tam 10 osób, a ponad 60 zostało rannych. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do katastrofy.
Niedziela 20 lipca 2014

Krwawa niedziela w Gazie

Niedziela była najbardziej krwawym dniem od początku najnowszego konfliktu Izraela z Hamasem. W Strefie Gazy zginęło ponad 100 osób – w tym 87 Palestyńczyków i 13 izraelskich żołnierzy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15