Prenumerata
NYC 06:48 pm | WWA 12:48 am
1 USD = 3.6355 PLN
Czwartek 27 lipca 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Czwartek 27 lipca 2017

Tusk wezwany do prokuratury ws. Smoleńska

Prokuratura Krajowa poinformowała, że na 3 sierpnia zaplanowano przesłuchanie byłego premiera Donalda Tuska w charakterze świadka w jednym z tak zwanych śledztw okołosmoleńskich.

Czwartek 27 lipca 2017

Dolar traci na wartości

Dolar stracił na wartości po posiedzeniu amerykańskiego banku centralnego. Wczoraj wieczorem polskiego czasu FED pozostawił stopy procentowe w Stanach Zjednoczonych na niezmienionym poziomie. 

Środa 26 lipca 2017

Kaczyński pozywa Wałęsę

Lech Wałęsa pokazał w internecie pozew o ochronę dóbr osobistych, który - jak twierdzi - skierował przeciwko niemu do Sądu Okręgowego w Gdańsku Jarosław Kaczyński. Według treści skanu prezes PiS zarzuca byłemu prezydentowi naruszenie dobrego imienia oraz godności osobistej.

Środa 26 lipca 2017

Schnepf pozwany przez MON

Resort obrony poinformował, że występuje na drogę prawną wobec byłego ambasadora w Waszyngtonie Ryszarda Schnepfa. Jak podał MON, chodzi o podawane przez niego nieprawdziwe informacje na temat Wojsk Obrony Terytorialnej.

Wtorek 25 lipca 2017

Więcej pieniędzy dla Polonii

Budżet Senatu na opiekę nad Polonią i Polakami za granicą ma wzrosnąć w przyszłym roku o 5 milionów złotych. Komisja łączności z Polakami za granicą pozytywnie zaopiniowała projekt budżetu izby wyższej na 2018 rok w części dotyczącej tej sfery. 

Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15