Prenumerata
NYC 07:47 am | WWA 01:47 pm
1 USD = 3.1542 PLN
Piątek 22 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 22 sierpnia 2014

60 tysięcy chętnych na tanie mieszkanie

Blisko 60 tys. osób walczy o 105 tanich mieszkań oferowanych w ramach tzw. affordable housing w luksusowym apartamentowcu na Greenpoincie. To rekordowa ilość aplikacji w całym Nowym Jorku.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Sen. Menendez spotkał się z Polonią

O sprawach imigracyjnych, o gospodarczym potencjale Polski i jej bezpieczeństwie energetycznym oraz o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej rozmawiali w środę przedstawiciele Polonii, zaproszeni na spotkanie z demokratycznym senatorem Robertem Menendezem, reprezentującym New Jersey.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Rodzinne popołudnie w “Warsaw”

W najbliższą niedzielę w Polskim Domu Narodowym "Warsaw" na Greenpoincie odbędą się targi dla młodych rodziców oraz ich dzieci.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Rodzice Browna przyjadą na Staten Island

Rodzice zastrzelonego przez policjanta w Ferguson 18-letniego Michaela Browna pojawią się w najbliższą sobotę na Staten Island. Wezmą udział w marszu na cześć Erica Garnera, uduszonego podczas interwencji policji w połowie lipca. Władze miasta przygotowują się na manifestację i mają nadzieje, że nie dojdzie do żadnych zamieszek.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Odłamki szkła w piwie Corona

Producent popularnego piwa Corona wycofuje ze sprzedaży partie piwa, w których wadliwe butelki mogą zawierać skruszone szkło.
Polonia - Więcej wiadomośći
Środa 20 sierpnia 2014

Dwie nowojorskie wystawy Marcina Ryczka

Dwie wystawy krakowskiego fotografa Marcina Ryczka mogą obejrzeć miłośnicy sztuki w Wielkim Jabłku. Jedna będzie miała miejsce w prestiżowej nowojorskiej Agora Gallery na Manhattanie, druga została otwarta w środę w kawiarni Starbucks na Greenpoincie.
Środa 20 sierpnia 2014

Pozostawił żonę w ciąży

Nowojorska policja poszukuje sprawcy wypadku na Maspeth, w wyniku którego zginął 32-letni Polak, Karol Grzegorczyk. Jednocześnie śledczy proszą o kontakt wszystkich świadków tego tragicznego zdarzenia.
Wtorek 19 sierpnia 2014

SWAT team polowała na Polaka

Policja w Garfield poszukuje 30-letniego Ariela Drapczynskiego, który prawdopodobnie posiada broń i ma na swoim koncie nakaz aresztowania.
Wtorek 19 sierpnia 2014

Imieniny Jasnogórskiej Matki…

Pełni zaufania, zgromadzimy się w dniu imienin Jasnogórskiej Matki – 24 sierpnia 2014 roku – na wzgórzach Doylestown w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, aby zawierzając Jej wszystko, przemieniać wino swojego życia...
Poniedziałek 18 sierpnia 2014

Polak zginął na Maspeth

Karol Grzegorczyk, 32-letni mieszkaniec Ridgewood, zginął potrącony przez samochód. Do wypadku doszło na Maspeth. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15