RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 20 czerwca 2018

Falstart Biało-Czerwonych

Jednego gola samobójczego strzelił Thiago Cionek, drugiego sprezentowało trzech piłkarzy, i tak reprezentacja Polski zanotowała koszmarny początek udziału w mistrzostwach świata w Rosji, zasłużenie przegrywając w Moskwie z Senegalem 1:2 (0:1).
Wtorek 19 czerwca 2018

Mistrzowie świata zaczęli od porażki

14 czerwca rozpoczęły się w Rosji 21. piłkarskie mistrzostwa świata, po 12-letniej przerwie z udziałem reprezentacji Polski. W turnieju, który potrwa do 15 lipca, rywalizują 32 drużyny, które na 12 stadionach w 11 miastach rozegrają łącznie 64 mecze.
Sobota 16 czerwca 2018

Zwycięski powrót Fonfary

Wracający na polski ring po 12 latach przerwy Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) pokonał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie, Ukraińca Ismajiła Siłłacha (25-6,19 KO) w walce wieczoru gali Warsaw Boxing Night na stołecznym Torwarze.
Środa 13 czerwca 2018

Czas na wielkie granie

Meczem Rosja – Arabia Saudyjska, 14 czerwca na stadionie Łużniki w Moskwie, zainagurowane zostaną XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Tytułu bronić będą Niemcy.