Prenumerata
NYC 09:56 am | WWA 03:56 pm
1 USD = 3.9511 PLN
Niedziela 07 lutego 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Sobota 06 lutego 2016

Polka wśród najlepszych tancerzy - Miłość niejedną ma twarz

Ania Matlewska, finalistka 7. edycji programu "You Can Dance", zaprezentowała swoje umiejętności podczas Choreography Showcase 2016. Była jedyną Polką biorącą udział w tym pokazie, w którym reprezentowała jednocześnie The Martha Graham School.
Czwartek 04 lutego 2016

Polskie pączki podbijają Manhattan

Tradycyjne polskie pączki stały się hitem Manhattanu. W tłusty czwartek - jak wynika z wiadomości podanych na Twitterze - manhattańska karczma na kółkach handlująca polskim jedzeniem, w tym pączkami z różą, wyprzedała cały swój zapas w przeciągu kilkunastu minut.
Środa 03 lutego 2016

Walentynki ze szlachetnym celem

Małgorzata i Andrzej Natkańcowie zostaną w tym roku uhonorowani podczas Balu Walentynkowego organizowanego przez Children’s Smile Foundation. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
Wtorek 02 lutego 2016

Ćwierćwiecze Music Education Center - Współczesny Ignacy Paderewski

Koncert gwiazd oraz występ uczniów Music Education Center uświetniły obchody 25-lecia działalności szkoły muzycznej prowadzonej przez znanego w środowisku polonijnym Janusza Sporka. Podczas niedzielnej uroczystości nie zabrakło gratulacji, w tym także, nadesłanych z Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Wtorek 02 lutego 2016

Rubinowy jubileusz myśliwych z Greenpointu

Wielkim Balem Myśliwskim uczczono 40-lecie powstania Centennial Gun & Bow Club. Jubileuszowa impreza była również okazją do wręczenia pucharów za trofea zdobyte podczas polowań oraz odznaczeń przyznanych najbardziej wyróżniającym się myśliwym przez Polski Związek Łowiecki.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15