Prenumerata
NYC 07:34 am | WWA 01:34 pm
1 USD = 3.0684 PLN
Środa 23 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Wtorek 22 lipca 2014

Pomocna dłoń dla rozwiedzionych

Doświadczamy cierpienia niemalże nieustannie każdego dnia, w naszej zwykłej, szarej codzienności. Jest to moment pewnego kryzysu, walki i zmagania się z samym sobą! Trudno jest pocieszać tych, którzy przeżywają różne życiowe dramaty. Często po prostu brakuje słów i wobec tej tajemnicy cierpienia czujemy się mali i nieporadni.
Sobota 19 lipca 2014

To także nasze święto…

Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych jest czasem radości nie tylko dla rodowitych Amerykanów, ale także dla tych, którzy znaleźli tutaj nową ojczyznę.
Sobota 19 lipca 2014

Powstańczy mural na Greenpoincie

Ogromny mural upamiętniający Powstanie Warszawskie powstaje na Greenpoincie. Prócz tego, w związku z 70. rocznicą jego wybuchu, przygotowywanych jest szereg imprez, które odbędą się w metropolii nowojorskiej.
Piątek 18 lipca 2014

Młodzież z Yonkers w Amerykańskiej Częstochowie

Parafia św. Kazimierza i parafia św. Józefa w Yonkers (Archidiecezja Nowojorska) zorganizowały 10 lipca 2014 roku pielgrzymkę autokarową dla młodzieży do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown (Archidiecezja Filadelfijska).
Czwartek 17 lipca 2014

Polska zagra o Puchar Burmistrza NYC

Już w najbliższą sobotę rozpoczynają zmagania reprezentacje grup etnicznych metropolii nowojorskiej. Polska NYC w tegorocznej V edycji Cosmos Copa New York City zmierzy się w grupie z USA, Haiti i Serbią.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15