Prenumerata
NYC 12:41 am | WWA 06:41 am
1 USD = 3.9457 PLN
Czwartek 28 lipca 2016
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Czwartek 28 lipca 2016

Ariel Zaremba uratował 3-letnie dziecko

Mający polskie pochodzenie oficer NYPD wraz ze swoim policyjnym partnerem uratował życie 3-letniego, nieprzytomnego chłopca. Ariel Zaremba oraz George Lippi wykazali się nie tylko zdolnościami ratowniczymi, ale także zaradnością i sprawnością w działaniu.
Czwartek 28 lipca 2016

Martwa Polka w McCarren Park

Ciało 62-letniej Polki zostało znalezione na ławce w parku McCarrena na Greenpoincie. To czwarte takie odkrycie w ciągu kilku ostatnich dni w Nowym Jorku.
Czwartek 28 lipca 2016

Zginął polski motocyklista z Copiague

39-letni Tomasz Myszke zginął w wyniku zderzenia z pikapem prowadzonym rzekomo przez nietrzeźwego kierowcę. 49-letni Edward Okoń, który nie odniósł żadnych obrażeń, został aresztowany i oskarżony o jazdę po pijanemu.
Środa 27 lipca 2016

Dalsze konsekwencje tragicznego wypadku - Czy pub straci koncesję?

Nicholas Batka, policjant, który w stanie nietrzeźwym spowodował śmiertelny wypadek, został zwolniony z NYPD. Dwaj inni oficerowie, którzy wraz z nim pili w pubie alkohol, zostali zawieszeni w czynnościach. Z kolei lokal, który kompani odwiedzili jako ostatni, może stracić koncesję.
Poniedziałek 25 lipca 2016

Ogrodowe Tea Party

"Zawsze potrafiłam marzyć i wierzyłam, że kiedyś moje marzenia się spełnią" – mówi Zofia Rębisz, nowo wybrana prezes Polsko-Amerykańskiego Stowarzyszenia Kulturalnego z Rockland w stanie Nowy Jork.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15