Prenumerata
NYC 10:18 pm | WWA 04:18 am
1 USD = 3.7185 PLN
Środa 14 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Polonia - Więcej wiadomośći
Wtorek 13 października 2015

Policja poszukuje zabójcy Moniki

Prokuratura z Hudson County upubliczniła podobiznę 26-letniego Jose Ronalda Santosa-Alvareza, podejrzanego o zamordowanie Moniki Potoczniak oraz ich syna Christophera.
Wtorek 13 października 2015

Uroczysta msza św. na Ridgewood - 24. Diecezjalny Dzień Dziedzictwa Polskiego

Uroczysta msza święta związana z Miesiącem Dziedzictwa Polskiego zostanie odprawiona w kościele św. Alojzego na Ridgewood w najbliższą niedzielę o godz. 3 ppoł.
Wtorek 13 października 2015

Hołd dla Jana Pawła II

Już za kilka dni, dzięki wspólnej inicjatywie Rycerzy Kolumba i Polskiego Apostolatu, w Sanktuarium Narodowym w Waszyngtonie będziemy uroczyście celebrować Dzień świętego Jana Pawła II. Uroczystość ta ma upamiętnić pontyfikat św. papieża Polaka i upowszechnić jego nauczanie. Dzień obchodów, 17 października, został wybrany ze względu na bezpośrednią bliskość rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
Wtorek 13 października 2015

Fajne parafialne pikniki

Minęło lato, przyszła chłodniejsza jesień i skończyły się wspólne imprezy organizowane przez parafie na wolnym powietrzu. Ale warto wspomnieć jeszcze o tych, które odbyły się tak niedawno i dobrze je pamiętamy. Na kolejne musimy bowiem poczekać prawie rok.
Poniedziałek 12 października 2015

Monika i jej syn zostali zamordowani

Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące śmierci 26-letniej Polki i jej 5-letniego syna z Jersey City. Oboje zostali zamordowani - zdradza jej siostra po rozmowie z detektywem prowadzącym śledztwo.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15