Prenumerata
NYC 10:15 pm | WWA 03:15 am
1 USD = 3.3736 PLN
Sobota 01 listopada 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 31 października 2014

Pielęgniarka z nakazem kwarantanny

Pielęgniarka mająca kontakt z wirusem ebola została zmuszona do kwarantanny. Sąd stanu Maine zakazał jej obecności w miejscach publicznych za wyjątkiem tych, w których będzie pod opieką lekarzy.
Piątek 31 października 2014

Uważaj, gdzie parkujesz samochód! Kradną katalizatory!

W ostatnim czasie w Nowym Jorku nasiliły się kradzieże katalizatorów samochodowych, zawierających metale szlachetne, a zwłaszcza platynę.
Piątek 31 października 2014

Trudne decyzje w archidiecezji nowojorskiej: parafie do likwidacji

Ponad 50 parafii w archidiecezji nowojorskiej zostanie zlikwidowanych i skonsolidowanych z innymi w przyszłym roku. To największa reorganizacja w 164-letniej historii tej archidiecezji.
Piątek 31 października 2014

Zbieg z Pensylwanii złapany

Mieszkańcy północno-wschodniej Pensylwanii wreszcie mogą spokojnie wyjść z domu. Po 48 dniach poszukiwań, które kosztowały 10 milionów dolarów, policja schwytała Matthew Erica Freina. Poszukiwany za zabicie stanowego policjanta ukrywał się w lasach.
Piątek 31 października 2014

Relikwie św. Jana Pawła II u św. Macieja na Ridgewood

Kropla krwi św. Jana Pawła II, znajdująca się w specjalnym relikwiarzu, została podarowana przez ks. kardynała Stanisława Dziwisza wiernym z parafii św. Macieja na Ridgewood. Msza święta, związana z wprowadzeniem relikwii do kościoła, odprawiona została w czwartek wieczorem.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15