Prenumerata
NYC 11:52 pm | WWA 05:52 am
1 USD = 3.2597 PLN
Sobota 20 września 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 20 września 2014

Mieszkańcy Ridgewood żądają: Oddajcie nam kosze na śmieci!

Problemy ze śmieciami na Fresh Pond Road oraz z psimi odchodami na Ridgewood zdominowały niedawne spotkanie mieszkańców z władzami tej dzielnicy oraz przedstawicielami dziewięciu agencji miejskich, zajmujących się sprawami zdrowia, czystości, ochrony środowiska oraz transportu.
Piątek 19 września 2014

Prezydent Komorowski przyjeżdża

W przyszłym tygodniu Nowy Jork odwiedzi prezydent Bronisław Komorowski. Podczas poniedziałkowej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ zaapeluje o reformę systemu głosowań, by przez to ograniczyć możliwość wetowania przez Rosję decyzji Rady.
Piątek 19 września 2014

Wielkie sprzątanie na Greenpoincie

Działające na Greenpoincie stowarzyszenie McGolrick Park Neighborhood Alliance organizuje w najbliższą sobotę akcję sprzątania w jednym z ulubionych parków wśród mieszkańców tej dzielnicy.
Piątek 19 września 2014

Dumbo Arts Festival z mocnym polskim akcentem

Dumbo Arts Festival to jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych na Wschodnim Wybrzeżu. Co roku swoje prace prezentuje na nim kilkuset artystów z całego świata. W tym roku, po raz drugi, będą wśród nich twórcy z Polski – między innymi malarze, rzeźbiarze, projektanci mody i biżuterii, a nawet producenci zabawek.
Piątek 19 września 2014

USA dozbroją Syryjczyków

Stany Zjednoczone będą szkolić i dozbrajać umiarkowaną syryjską opozycję. Amerykański senat zaakceptował fundusze na ten cel. Wcześniej podobną decyzję podjęła Izba Reprezentantów.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15