Prenumerata
NYC 09:35 am | WWA 03:35 pm
1 USD = 3.7246 PLN
Wtorek 13 października 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 12 października 2015

Monika i jej syn zostali zamordowani

Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące śmierci 26-letniej Polki i jej 5-letniego syna z Jersey City. Oboje zostali zamordowani - zdradza jej siostra po rozmowie z detektywem prowadzącym śledztwo.
Poniedziałek 12 października 2015

Podejrzewany o zabójstwo Michaela Matusiaka - Pomóżmy odnaleźć Bryana Aponte

Nowojorska policja opublikowała zdjęcie Bryana Aponte, podejrzewanego o zastrzelenie mieszkającego na Greenpoincie Michaela Matusiaka.
Poniedziałek 12 października 2015

Trump: uchodźcy to “koń trojański”

"To obłęd, że kanclerz Angela Merkel pozwala tym syryjskim uchodźcom przyjeżdżać do Niemiec" – stwierdził w niedzielę Donald Trump, miliarder i kandydat na prezydenta USA.
Poniedziałek 12 października 2015

MTA dostanie pieniądze na infrastrukturę

Po wielu tygodniach negocjacji między burmistrzem Billem de Blasio a gubernatorem Andrew Cuomo, stan i miasto Nowy Jork doszły do porozumienia i dołożą się do budżetu MTA.
Poniedziałek 12 października 2015

Polski kierowca pilnie poszukiwany

"Co miesiąc dostajemy nawet 80 zgłoszeń. Co z tego, jak do pracy nadaje się może kilka osób” - mówi Krzysztof Kuna, szef firmy transportowej z Chicago. Podobny problem ma coraz więcej właścicieli firm przewozowych. O dobrego pracownika może być jeszcze trudniej, bo szacuje się, że w USA do końca roku zabraknie ponad 50 tys. zawodowych kierowców.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15