Prenumerata
NYC 11:46 pm | WWA 05:46 am
1 USD = 3.7908 PLN
Piątek 04 września 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 03 września 2015

Nasze drogie szkoły

Pierwsze dni roku szkolnego wymuszają na rodzicach uczniów sięgnięcie do kieszeni. Koszty wyprawki w tym roku są nieco wyższe niż w ubiegłym - zarówno w Nowym Jorku, jak i New Jersey. Tymczasem pojawiają się nowe pomysły, jak nieco ulżyć w tych wydatkach.
Czwartek 03 września 2015

Najbezpieczniejsze wakacje od wielu lat w Wielkim Jabłku

"Biorąc pod uwagę liczbę strzelanin i morderstw, to było najbezpieczniejsze lato, jakie mieliśmy w ciągu ostatnich 25 lat" - stwierdził William Bratton, komisarz nowojorskiej policji.
Czwartek 03 września 2015

Nowojorskie metro w kiepskim stanie jeszcze do 2067 r.

Jak wynika z raportu przygotowanego przez nowojorską organizację Citizens Budget Commission - pracownicy MTA potrzebują ponad 50 lat, by uporać się z tysiącami uszkodzeń, które występują na kilkuset stacjach metra w metropolii. W złym stanie są perony, schody, filary.
Czwartek 03 września 2015

Dziennikarka kontra chomik

Amerykańska dziennikarka Harris Faulkner twierdzi, że sprzedawany w sklepach dla dzieci plastikowy chomik został stworzony na jej podobieństwo. Faulkner podała do sądu producenta zabawki – koncern Hasbro – i domaga się wysokiego odszkodowania.
Czwartek 03 września 2015

Partia żąda lojalności od Trumpa

Establishment Partii Republikańskiej wzmógł naciski na Donalda Trumpa, aby podpisał deklarację lojalności w stosunku partii. Chodzi o to, by zobowiązał się, że gdy nie dostanie nominacji, nie będzie się ubiegał o fotel prezydencki z ramienia innej partii i poprze kandydata wybranego przez Partię Republikańską.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

Reklama
/h4excerpt f14 mb-15