Prenumerata
NYC 02:26 pm | WWA 08:26 pm
1 USD = 3.0837 PLN
Poniedziałek 28 lipca 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 28 lipca 2014

Radość wiosłowania po rzece Delaware

5 lipca wróciliśmy z tegorocznych, bardzo udanych "Wakacji z Panem Bogiem". Myli się ten, kto myśli, że na tym nasza wspólna wakacyjna przygoda się zakończyła. Organizatorzy "Wakacji z Panem Bogiem" tradycyjnie już zorganizowali jeszcze jedno niesamowite spotkanie – spływ pontonowy rzeką Delaware.
Niedziela 27 lipca 2014

Zarabiają więcej niż gubernator

Okazuje się, że gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo nie jest wcale najlepiej zarabiającym funkcjonariuszem publicznym. Z roczną pensją w wysokości 179 000 dol. pozostaje daleko w tyle za niektórymi pracownikami stanowej służby cywilnej.
Niedziela 27 lipca 2014

“New York Times”: skończmy z zakazem marihuany

Jeden z największych i najbardziej wpływowych dzienników amerykańskich "New York Times" rozpoczął na swoich łamach kampanię na rzecz zalegalizowania marihuany na szczeblu federalnym.
Niedziela 27 lipca 2014

Prof. Binienda w prezydenckiej radzie ekspertów

Prof. Wiesław Binienda, który w Polsce zasłynął działalnością w zespole Antoniego Macierewicza, badającym przyczyny katastrofy smoleńskiej, został doradcą w powołanej przez prezydenta Obamę Radzie Ekspertów ds. Nauki i Techniki – donoszą prawicowe publikacje w Polsce.
Piątek 25 lipca 2014

“On the go” – towarzysz podróżnego

MTA, w trosce o komfort i wygodę pasażerów, wprowadza kolejne usprawnienia, które mają na celu ułatwienie podróżowania nowojorskim metrem.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15