Prenumerata
NYC 07:12 am | WWA 01:12 pm
1 USD = 3.9546 PLN
Środa 26 października 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Poniedziałek 24 października 2016

Krzysztof Zanussi przyjeżdża na spotkania z Polonią

Ten słynny reżyser przyjeżdża do nowojorskiej metropolii, na zaproszenie mieszczącej się w Linden, NJ, Fundacji Przyjaciół Centrum św. Jana Pawła II "Nie lękajcie się". Gościć będzie u nas w dniach od 26 do 31 października br.
Poniedziałek 24 października 2016

Trump przedstawił program na pierwsze 100 dni

Podczas przemówienia w Gettysburgu, w Pensylwanii kandydat republikanów przedstawił listę działań na pierwsze 100 dni prezydentury.
Piątek 21 października 2016

Przerwy w działaniu Twittera i Amazona

Popularne portale internetowe, w tym Twitter, Amazon i Spotify miały dziś przerwy w działaniu. Powodem miał być atak hakerów na jednego z dostawców usług internetowych, firmę Dyn.
Piątek 21 października 2016

Trump i Clinton razem na kolacji

Hillary Clinton i Donald Trump wzięli udział w dorocznej uroczystej kolacji charytatywnej katolickiej Fundacji Alfreda Smitha. Zgodnie z tradycją wygłosili przemówienia, podczas których żartowali z samych siebie i swoich rywali. Niektóre żarty sala przyjęła buczeniem.
Czwartek 20 października 2016

Trump: dam wam znać w listopadzie czy uznam wynik wyborów

Donald Trump unika jednoznacznej deklaracji, czy uzna wynik wyborów, ale sugeruje, że mogą one być sfałszowane. Na Nevada University w Las Vegas odbyła się w środę wieczorem, 19 października, ostatnia debata między kandydatami republikańskim i demokratycznym na prezydenta USA. Hillary Clinton i Donald Trump rozmawiali m.in. o Sądzie Najwyższym, aborcji, polityce zagranicznej i stosunku do imigrantów. Trzecia debata była merytoryczna, ale pełna ostrych starć.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15