Prenumerata
NYC 08:16 pm | WWA 02:16 am
1 USD = 3.8308 PLN
Niedziela 25 września 2016
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Piątek 23 września 2016

3 dolary za przejazd metrem i autobusem?

MTA planuje podwyżkę cen biletów do 3 dolarów za jednorazowy przejazd. Nowy taryfikator ma wejść w życie w przyszłym roku.
Piątek 23 września 2016

Brak planu pokojowego po spotkaniu w Nowym Jorku w sprawie Syrii

Bez porozumienia zakończyło się spotkanie Międzynarodowej Grupy Wsparcia Syrii w Nowym Jorku. Amerykański sekretarz stanu John Kerry powiedział po rozmowach, że jego rosyjski odpowiednik Siergiej Ławrow nie mógł zapewnić, iż rosyjskie samoloty zaprzestaną lotów nad strefami walk.
Piątek 23 września 2016

Czy żona zamachowca znała plany męża?

Jak informują śledczy, żona mężczyzny podejrzanego o dokonanie zamachów w Nowym Jorku i New Jersey wróciła do Stanów Zjednoczonych. Od czerwca przebywała w Pakistanie. Na razie nie jest traktowana jako osoba podejrzana o współudział.
Czwartek 22 września 2016

Nowy plac zabaw na Greenpoincie

Nowoczesny plac zabaw powstał w okolicy szkoły PS 34 na Greenpoincie. Będą mogły z niego korzystać zarówno dzieci uczęszczające do tej placówki, jak i mieszkające w okolicy.
Czwartek 22 września 2016

Pozew za wojnę rasową

Demetrick Pennie, sierżant z Dallas, wniósł pozew przeciwko ruchowi Czarne Życie ma Znaczenie za, jak uważa, wywołanie wojny rasowej w USA. Oprócz tego w pozwie znalazły się też nazwiska Baracka Obamy, Hillary Clinton, Ala Sharptona i George'a Sorosa.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15