Prenumerata
NYC 03:47 pm | WWA 09:47 pm
1 USD = 3.1647 PLN
Sobota 23 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Sobota 23 sierpnia 2014

Flyboard – nową atrakcją w Nowym Jorku

Dla miłośników sportów wodnych, którzy chcieliby spróbować czegoś ekscytującego, Magda z Piotrkiem proponują w Nowym Jorku flyboard. Jest to nowa atrakcja, zapewniająca dużą dawkę niesamowitych wrażeń. Przyciągająca osoby w każdym wieku, które chcą oderwać się od codzienności.
Sobota 23 sierpnia 2014

Odszkodowania dla chorych na raka po WTC

W październiku mija termin rejestracji osób ubiegających się o odszkodowanie związane z chorobami nabytymi wskutek ataku terrorystycznego na WTC. Dotyczy to osób chorych na nowotwory znajdujące się na liście sporządzonej przez ekspertów.
Piątek 22 sierpnia 2014

Zabytkowy apartamentowiec na Greenpoincie?

Na nabrzeżu polskiej dzielnicy powstanie kolejny nowoczesny apartamentowiec. Jednak tym razem deweloper postanowił zachować historyczny klimat miejsca, w którym planuje swoją inwestycję.
Piątek 22 sierpnia 2014

Bitcoiny na ulicach

Wirtualna waluta wchodzi do świata realnego. Od piątku na Manhattanie działa pierwszy bankomat, który będzie zamieniał dolary na bitcoiny. Jest już również pierwsza firma w Ameryce, która porzuca całkowicie amerykańską walutę na rzecz wirtualnych monet.
Piątek 22 sierpnia 2014

17 tys. kierowców nie musi płacić za mandat

Około 17 000 mandatów dla kierowców złapanych przez kamery na przejeżdżaniu przez skrzyżowanie na czerwonym świetle zostało umorzonych, bo z powodu usterki technicznej nie zostały one wysłane do kierowców.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15