Prenumerata
NYC 01:52 pm | WWA 07:52 pm
1 USD = 3.6377 PLN
Niedziela 03 maja 2015
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Niedziela 03 maja 2015

W Baltimore zniesiono godzinę policyjną

W niedzielę władze miasta zdecydowały o zniesieniu obowiązującej od początku ubiegłego tygodnia godziny policyjnej. Wprowadzono ją po tym, jak w Baltimore doszło do gigantycznych zamieszek - tysiące czarnoskórych mieszkańców wyszło na ulicę. Podpalali budynki, niszczyli samochody i terroryzowali innych mieszkańców.
Niedziela 03 maja 2015

Zarobić i sprowadzić rodzinę – taki jest cel rodaków na emigracji

Do Polski nie wrócę, bo nie chcę żyć na skraju ubóstwa – tak w wielkim skrócie można skomentować wyniki badań Narodowego Banku Polskiego, który sprawdził ilu rodaków planuje powrót do ojczyzny.
Sobota 02 maja 2015

Życzenia z okazji 3 maja od Johna Kerry’ego

"Historia polskiego zwycięstwa od momentu upadku komunizmu inspiruje bojowników o wolność na całym świecie. Pokazaliście, co można osiągnąć, jeśli ludziom pozwoli się działać wspólnie i sami mogą decydować o swojej przyszłości".
Sobota 02 maja 2015

Dyskusja o przyszłości Ridgewood

Tłumy mieszkańców Ridgewood pojawiły się na pierwszym spotkaniu stowarzyszenia zrzeszającego najemców oraz rezydentów tej dzielnicy. Dyskusja dotyczyła spraw związanych z jej rozwojem.
Sobota 02 maja 2015

Rozboje i kradzieże na Greenpoincie

Włamania do mieszkań, kradzież katalizatora, a także atak z użyciem noża na współpracownika – to tylko niektóre z przestępstw, do jakich doszło w ostatnim czasie w polskiej dzielnicy.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15