Prenumerata
NYC 03:22 am | WWA 09:22 am
1 USD = 3.8746 PLN
Czwartek 27 kwietnia 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Ameryka - Więcej wiadomośći
Środa 26 kwietnia 2017

Ofiara Romana Polańskiego oskarża prokuraturę

Samantha Geimer wystosowała do prokuratury w Los Angeles list, w którym wnioskuje o opublikowanie dokumentu, dzięki któremu, jej zdaniem, Roman Polański będzie mógł wrócić do Stanów Zjednoczonych. Reżyser, który przed laty przyznał się do gwałtu, pozostaje w USA w stanie oskarżenia, bo sprawa ta nie została zakończona.
Środa 26 kwietnia 2017

Bezrobocie w marcu najniższe po 1989 roku

Bezrobocie w marcu spadło do najniższego poziomu po 1989 roku. Główny Urząd Statystyczny podał, że na koniec ubiegłego miesiąca wskaźnik wyniósł 8,1 procent. W lutym wskaźnik bezrobocia wyniósł 8,5 procent.
Piątek 21 kwietnia 2017

Sposób na podwyżki MTA • Pasażerski protest

Pasażerowie opuszczający metro i posiadający miesięczne karty przejazdowe coraz częściej użyczają innym osobom bezpłatnego wejścia na stacje MTA. Okazuje się, że praktyka nie łamie obowiązującego prawa, przez co stała się formą protestu przeciwko zbyt częstym podwyżkom cen biletów.
Piątek 21 kwietnia 2017

Koniec wizyty Waszczykowskiego w USA

W drugim dniu wizyty w Stanach Zjednoczonych minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski spotkał się z przedstawicielami czołowych waszyngtońskich ośrodków analitycznych i opiniotwórczych. Rozmowy dotyczyły między innymi sytuacji w naszym regionie, NATO oraz Rosji.
Czwartek 20 kwietnia 2017

Rośnie popularność nowojorskiego dowodu osobistego

Już ponad milion nowojorczyków posiada karty IDNYC, z których mogą korzystać osoby bez uregulowanego statusu imigracyjnego. Niedawno sąd orzekł, że miasto może zniszczyć wszelkie dane dotyczące ich posiadaczy, a dodatkowo do programu dołączyły kolejne instytucje oferujące zniżki.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15