Prenumerata
NYC 12:18 pm | WWA 06:18 pm
1 USD = 3.5700 PLN
Sobota 23 września 2017
RSS: Dołącz do nas:
Reklama
Polska - Więcej wiadomośći
Piątek 22 września 2017

Viktor Orban w Warszawie

Premier Węgier Viktor Orban powiedział, że Unia Europejska bez Polski i Węgier byłaby o wiele biedniejsza. W piątek szef węgierskiego gabinetu złożył wizytę w Warszawie. Głównym tematem rozmów Viktora Orbana i Beaty Szydło były relacje dwustronne między naszymi państwami, w ramach wyszehradzkiej czwórki oraz Wspólnoty Europejskiej.
Piątek 22 września 2017

Spotkanie Duda - Kaczyński

W Belwederze w piątek odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Podczas spotkania prezes PiS przekazał postulaty partii rządzącej dotyczące reformy sądownictwa - poinformował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński w TVN24.
Czwartek 21 września 2017

Dragon postraszy Rosję?

W środę 20 września rozpoczęły się największe w tym roku ćwiczenia polskiego wojska pod kryptonimem DRAGON-17. Manewry oficjalnie otwarto w podwarszawskim Zegrzu, w tutejszej jednostce łączności. Wśród uczestników ćwiczeń są także amerykańscy żołnierze.
Środa 20 września 2017

Macierewicz z misją w USA

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, który rozpoczyna w środę wizytę w USA, będzie rozmawiał w amerykańskim Departamencie Obrony o kontraktach zbrojeniowych.
Środa 20 września 2017

Nadwyżka w polskim budżecie

Blisko 5 miliardów złotych wyniosła nadwyżka w budżecie po sierpniu tego roku - poinformowało Ministerstwo Finansów. Według resortu, rosną też wpływy z podatków.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15