RSS: Dołącz do nas:
Sport - Więcej wiadomośći
Środa 10 stycznia 2018

Powstał Legia Fan Club USA

W Nowym Jorku powstał fanklub Legii Warszawa. Jest to zarazem pierwsza tego typu inicjatywa kibiców obecnego mistrza Polski poza granicami kraju.
Wtorek 09 stycznia 2018

Pustynna loteria

Prawdziwie pustynną loterię funduje jego uczestnikom 40. Rajd Dakar. Pierwsze cztery etapy przyniosły kolejne zmiany liderów w rywalizacji motocyklistów i kierowców samochodów, wypadki faworytów oraz choroby lokomocyjne pilotów. Z Polaków najlepiej radzą sobie Rafał Sonik i Jakub Przygoński, którzy plasują się w pierwszych dziesiątkach, ale sporo już tracą do scisłej czołówki.
Niedziela 07 stycznia 2018

“Lewy” w cieniu Stocha

To był wielki dzień dla Kamila Stocha. Po raz drugi z rzędu triumfował on w Turnieju Czterech Skoczni, a wieczorem wygrał 83. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" na najlepszego polskiego sportowca 2017 roku. Doceniono też innych skoczków i trenera Stefana Horngachera.
Sobota 06 stycznia 2018

Król czterech skoczni

Kamil Stoch w wielkim stylu zwyciężył w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi w historii zawodnik – po Niemcu Svenie Hannawaldzie – triumfował na wszystkich czterech obiektach. W sobotę przypieczętował sukces w austriackim Bischofshofen i został liderem Pucharu Świata. Za nim w końcowej klasyfikacji uplasowali się Niemiec Andreas Wellinger i Norweg Anders Fannemel.
Poniedziałek 01 stycznia 2018

Stoch odpalił fajerwerki

Kamil Stoch w wielkim stylu wygrał dwa pierwsze konkursy 66. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, gdzie wcześniej nie zwyciężał żaden Polak, i awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Drugi na półmetku jest lider PŚ Niemiec Richard Freitag, a trzeci... Dawid Kubacki.