Prenumerata
NYC 02:19 pm | WWA 08:19 pm
1 USD = 4.0829 PLN
Niedziela 26 lutego 2017
RSS: Dołącz do nas:
Świat - Więcej wiadomośći
Sobota 25 lutego 2017

Rosjanin, któremu sąd uchylił wyrok, wciąż siedzi w łagrze

Specjalna komisja przeprowadzi kontrolę w jednej z rosyjskich kolonii karnych. W "Rubcowskim nr 5" odsiaduje wyrok opozycjonista, któremu sąd uchylił wyrok. Przedstawiciele komisji chcą sprawdzić dlaczego do tej pory mężczyzna nie został wypuszczony na wolność.
Piątek 24 lutego 2017

Rosja zaczyna bać się Trumpa

Rosja zaczyna bać się Donalda Trumpa. Jak napisał na swojej stronie internetowej "Moskiewski Komsomolec", pomysły prezydenta Stanów Zjednoczonych na "uczynienie Ameryki znowu wielką" budzą trwogę.
Piątek 24 lutego 2017

Syryjscy rebelianci zdobyli miasto Al-Bab

Syryjscy rebelianci, wspierani przez Turcję, zajęli całe miasto Al-Bab, które do tej pory było bastionem bojowników tak zwanego Państwa Islamskiego. Poinformowała o tym turecka armia dodając, że jest to znaczący krok w walce z dżihadystami. Obecnie miasto jest rozminowywane.
Piątek 24 lutego 2017

Prezydent Peru spotka się z Donadem Trumpem

Prezydent Pedro Pablo Kuczynski spotka się w piątek w Białym Domu z Donaldem Trumpem. Jest pierwszym przywódcą kraju Ameryki Południowej, który osobiście będzie rozmawiał z nowo wybranym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Peru Pedro Pablo Kuczynski jest od czwartku w Waszyngtonie, gdzie rozpoczął 5-dniową wizytę.
Piątek 24 lutego 2017

Apel ws. budowy Nord Stream 2

Apel grupy europosłów do unijnych rządów w sprawie budowy drugiej magistrali Gazociągu Północnego. Chcą oni, by ministrowie do spraw energii na poniedziałkowym spotkaniu zajęli się planowaną inwestycją i wywarli presję na Komisję Europejską.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15