Prenumerata
NYC 03:59 pm | WWA 09:59 pm
1 USD = 3.1511 PLN
Czwartek 21 sierpnia 2014
RSS: Dołącz do nas:
Ameryka - Więcej wiadomośći
Czwartek 21 sierpnia 2014

Odłamki szkła w piwie Corona

Producent popularnego piwa Corona wycofuje ze sprzedaży partie piwa, w których wadliwe butelki mogą zawierać skruszone szkło.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Była próba odbicia Foleya

Dzień po opublikowaniu nagrania z egzekucji amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya władze USA ujawniły, że w tym roku podjęto próbę jego odbicia. Operacja przeprowadzona przez amerykańskich komandosów zakończyła się niepowodzeniem.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Amerykanie wyleczeni z eboli

Doktor Kent Brantley oraz Nancy Writebol, poddani eksperymentalnej kuracji przeciwko wirusowi eboli, opuścili w czwartek szpital w Atlancie. Lekarze zarazili się wirusem w Liberii, skąd przewieziono ich do Stanów Zjednoczonych. Wyniki krwi pokazują, że są w pełni zdrowi.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Gentryfikacja Ridgewood zatwierdzona

We wtorek Rada Miasta zatwierdziła plany budowy luksusowego apartamentowca przy 176 Woodward Avenue na Ridgewood. Jest to pierwszy z kilku tego typu obiektów mających powstać w tej polskiej dzielnicy.
Czwartek 21 sierpnia 2014

Utrudnienia w dojeździe na JFK

Od najbliższego weekendu kierowcy korzystający z południowego pasa drogi Van Wyck Expressway (I-678), prowadzącej w kierunku lotniska JFK, mogą napotkać na utrudnienia w ruchu.
Polonia - Więcej wiadomośći
Środa 20 sierpnia 2014

Dwie nowojorskie wystawy Marcina Ryczka

Dwie wystawy krakowskiego fotografa Marcina Ryczka mogą obejrzeć miłośnicy sztuki w Wielkim Jabłku. Jedna będzie miała miejsce w prestiżowej nowojorskiej Agora Gallery na Manhattanie, druga została otwarta w środę w kawiarni Starbucks na Greenpoincie.
Środa 20 sierpnia 2014

Pozostawił żonę w ciąży

Nowojorska policja poszukuje sprawcy wypadku na Maspeth, w wyniku którego zginął 32-letni Polak, Karol Grzegorczyk. Jednocześnie śledczy proszą o kontakt wszystkich świadków tego tragicznego zdarzenia.
Wtorek 19 sierpnia 2014

SWAT team polowała na Polaka

Policja w Garfield poszukuje 30-letniego Ariela Drapczynskiego, który prawdopodobnie posiada broń i ma na swoim koncie nakaz aresztowania.
Wtorek 19 sierpnia 2014

Imieniny Jasnogórskiej Matki…

Pełni zaufania, zgromadzimy się w dniu imienin Jasnogórskiej Matki – 24 sierpnia 2014 roku – na wzgórzach Doylestown w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, aby zawierzając Jej wszystko, przemieniać wino swojego życia...
Poniedziałek 18 sierpnia 2014

Polak zginął na Maspeth

Karol Grzegorczyk, 32-letni mieszkaniec Ridgewood, zginął potrącony przez samochód. Do wypadku doszło na Maspeth. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.
Newsletter ND

Zapisz się do newslettera.

/h4excerpt f14 mb-15